Bentley parodė naujojo Continental GT nuotraukas dar prieš pristatant šį modelį. Tiesa sakant, Bentley net patys nežino, kada jie pristatys Continental GT.
Skaityti toliau »
Moterys ir automobiliai neatsiejamas dalykas. Gražios moterys ir greiti automobiliai dar labiau neatsiejamas dalykas.
Skaityti toliau »
Fotografas Jason Tang sukūrė gražią foto sesiją, kurioje trys geltoni automobiliai Ferrari 430 Scuderia, Lamborghini Gallardo Superleggera ir Honda NSX užfiksuoti su trimis ne mažiau įspūdingais modeliais.
Skaityti toliau »
Šis kemperis nepaprastas - jo galinė dalis yra valdoma elektriniais varikliais
Skaityti toliau »
Rusijos antikvariato gildijos prezidentas ir vienos iš didžiausių technikos kolekcijos Rusijoje savininkas Vadimas Zadorožnovas nusprendė savo kolekciją parodyti plačiai publikai
Skaityti toliau »
Vorsteiner kompanija gerai žinoma aviacijos pramonėje. Savo žinias aviacijoje jie gali pritaikyti super automobilių super ratlankiams gaminti.
Skaityti toliau »
Iki sausio 28 dienos vykstančioje parodoje Qatar Motor Show nieko naujo. Na gal tik pristatytas naujas Bugatti Veyron Grand Sport.
Skaityti toliau »
Vokietijos tiuningo kompanija TIKT prisilietė prie Chevrolet Corvette C6 ZR1 variklio.
Skaityti toliau »
SEMA parodoje nelabai pastebėtas patvoryje stovėjo senas ugniagesių automobilis. 1944 metų gamybos Mack markės automobilis taip ir būtų nepastebėtas, jei nebūtų atidarytas jo variklio gaubtas.
Skaityti toliau »
Per visą auto sporto istoriją buvo nevienas įdomus sprendimas bandant žaisti su aerodinamika. Chaparral 2J Chevrolet vienas iš tų, kuris krenta į akis savo nestandartiniu sprendimu.
Skaityti toliau »

Kategorijos