Šio video autorius gavo išskirtinę galimybę nufilmuoti Standard Functions vyrukų darbą. Nepaisant kelių trikdžių su audio sistema, visas šis klipukas nufilmuotas per vieną dieną.
Skaityti toliau »
Ką darytumėte jei jums pasiūlytų pasivažinėti trasoje su vienu iš legendinių JDM automobiliu? Greičiausiai viską mestumėte ir bėgte lėktumėte į trasą kelioms valandoms.
Skaityti toliau »
Lamborghini, ko gero, pats populiariausias superautomobilių gamintojas pasaulyje. Vos keletas kitų gamintojų modelių gali pasigirti tokiu greičiu ar tokia didele kaina kaip Lamborghini Aventador ar Gallardo. Šių automobilių kaina tikrai kandžiojasi, tad nieko keisto, kai atsiranda entuziastų, kurie sumano patys pasigaminti Lamborghini.
Skaityti toliau »
Po to kai Subaru BRZ buvo pristatytas JAV, daugumai automanų magėjo sužinoti šio automobilio galimybes. Geriausias būdas tai išsiaiškinti, tai sustatyti du panašių charakteristikų ir kainų automobilius kovai.
Skaityti toliau »
Ar kada susimąstėte kodėl Gineso rekordų knyga tokia stora? Na, mes nesame rekordų siekimo vingrybių specialistai, bet manome, kad taip yra todėl nes organizatoriai be gailesčio dalina rekordo antspaudus ir diplomus už bet kokią sugalvotą idėją. Pavyzdžiui greičio rekordas ant tualeto.
Skaityti toliau »
Steve Sutcliffe panoro išsiaiškinti ar 650ag turintis, galu varomas Noble M600 gali rungtyniauti su 265ag turinčiu, visais ratais varomu Škoda Fabira skirta raliui. Klausimas tikrai rimtas. Norite sužinoti atsakymą?
Skaityti toliau »
Vaikinas nusprendė piešti automobilius. Visa tai jis dro PhotoShop programos pagalba. Piešiniai išties įspūdingi ir unikalūs.
Skaityti toliau »
Grupelė Aston Martin mėgėjų čiupo savo automobilius ir išriedėjo į Velso keliukus. Maždaug 20-ties Aston Martin konvojus pritraukė nemažai dėmesio.
Skaityti toliau »
Tai tebuvo laiko klausimas, mielieji. Nuo to laiko kai Audi nusipirko Ducati, žinojome, kad mūsų akių laukia testai tarp vokiškų "kiečiausių" automobilių ir egzotiškų dviejų ratų eržilų.
Skaityti toliau »
Menininkas Scott Wade pelnė savo populiarumą savo keistu talentu. Jis sugeba purviną automobilį paversti meno kūriniu. Šiam piešimiui jis naudoja purviną galinį automobilio stiklą.
Skaityti toliau »

Kategorijos