Praeitą savaitgalį senieji Sovietų Sąjungos Porsche rinkosi prie Raudonosios aikštės. Tos vietos, kurioje gimė mintis apie juos. Nors Maskvos ZAZ susibėgime daug Zaziukų nebuvo, tačiau apsilankė ir kiti pokarinės Rusijos herojai.
Skaityti toliau »
Beveik kiekvieną savaitę vyksta vienas ar kitas tokių automobilių susibėgimas. Vienas tokių Radical Autumn vyko nostalgiškoje vietoje - buvusioje pionierių stovykloje.
Skaityti toliau »
Ne paslaptis, kad Belgijoje super automobilių yra daugiau nei Lietuvoje. Karts nuo karto super automobilių savininkai renkasi viename iš jau nenaudojamų Belgijos oro uostų, kad pramankštintų savo arklius.
Skaityti toliau »
Lenkijos Mustang klubas sukūrė muzikinį kūrinį. Taip jie paminėjo dar vienus klubo gyvavimo metus. Sukurtas iš skirtingų garsų, kuriuos kelia Mustang ir jų šeimininkai puikiai susilieja į visumą ir tampa puikiu kūriniu.
Skaityti toliau »
2011 metų įvyko didžiausias Nissan automobilių fanų susitikimas
Skaityti toliau »
Jei manote, kad kiekvienas automobilių show Dubajuje turi būti su super automobiliais padabintais auksu ir deimantai, tai Jūs neteisūs.
Skaityti toliau »
Prisiminkime įspūdingiausius visų laikų Alfa Romeo modelius.
Skaityti toliau »
2010 metų birželio 12-13 dienomis vyko "Greenwich Concours d'Elegance" susitikimas.
Skaityti toliau »
Seniausias pasaulyje važiuojantis automobilis - 1884 metų "De Dion Bouton Et Trapardoux Dos-A-Dos Steam Runabout" - aukcione buvo įvertintas 4,62 mln. JAV dolerių.
Skaityti toliau »

Kategorijos