Autosport International paroda Birminghame

Kol pasaulis svaigsta nuo Tokyo Auto Salon 2012 spalvų, kaip ir kiekvienais metais tikrai greiti vyrukai tyliai renkasi į Didžiosios Britanijos miestą Birmingeną. Čia vyksta tradicinė autosporto paroda Autosport International.

Ne paslaptis, kad dauguma F-1, o ir kitų komandų bazuojasi Jungtinėje karalystėje. Ne paslaptis, kad čia kelių šimtų kilometrų spinduliu galima rasti beveik visų autosportui reikalingų komponentų. Todėl natūralu, kad ši paroda vyksta būtent čia.

Žinoma savo dydžiu ji neprilygsta parodai Japonijoje. Tačiau tik čia rasite senus autosporto bolidus. Čia renkasi F-1 bolidai. Tai galimybė savo produkciją pristatyti sportinio inventoriaus gamintojams, bei nedidelėms sportinių automobilių gamykloms. Driftas vis labiau atsispindi ir šioje parodoje. Nors FIA nėra pripažintas kaip sporto šaka, jis negali būti nepastebėtas lenktynininkų, nes dažnai driftui skirti automobiliai diktuoja madas autosporte. Todėl ir Autosport International parodoje, buvo sudarytos sąlygos parodyti ką gali driftiniai bolidai.


 

Komentarai (1)

Robertas 2012-02-20 20:29
:DD

Kategorijos