Lamborghini kopijos

 

Lamborghini, ko gero, pats populiariausias superautomobilių gamintojas pasaulyje. Vos keletas kitų gamintojų modelių gali pasigirti tokiu greičiu ar tokia didele kaina kaip Lamborghini Aventador ar Gallardo. Šių automobilių kaina tikrai kandžiojasi, tad nieko keisto, kai atsiranda entuziastų, kurie sumano patys pasigaminti Lamborghini.

Kinai dažnai yra minimi, kaip labai geri specialistai darant pigias elektronikos kopijas. Tačiau negalime neįvertinti iį šių sugebėjimų, kurių prireikė pagaminti Lamborghini Diablo VT Roadster kopiją. Kinas su šiuo projektu užtruko metus. Reikia paminėti, kad viskas, išskyrus Toyota V8 variklį, atrodo identiška originalui.

 

 

25 metų sunkvežimio vairuotojas iš Kinijos nusprendė pasigaminti sau "biudžetinį" superautomobilio variantą. Tam jis skyrė 3000 dolerių. Ir jam kažkas pavyko... Pakeliamas duris galime vertinti dešimtuku, tačiau faktas, kad šis automobilis pasiekia maksimalų 89km/h greitį pasako daug ką. Dar yra kur padirbėti :)

 

 

Ken Imhoff, tai žmogus į kurį turėtų lygiuotis prieš tai aprašyti veikėjai. Šis vyrukas, po to kai pažiūrėjo "Cannonball Run", nusprendė pasigaminti Lamborghini Countach. Šis projektėlis buvo vykdomas jo rūsyje ir užtruko 17 metų (!). Bet tai kas išriedėjo iš rūsio, buvo tikrai verta viso šio vargo.

 

 

Paskutinis projektėlis tai Pontiac Fiero perdarytas į Lamborghini Miura. Tikrai stebėtina, kaip niekuom neišsisikiriantis Fiero virsta nuostabiu Lamborghini Miura modeliu.

 

Šaltinis: automanas

Komentarai

Kategorijos