Naujas Tuskanovos ralio komandos stiliukas

Mus pasiekė naujausios Tuskanovos merginų ralio komandos nuotraukos. Mes ne gyvenimo būdo žurnalas, todėl kalbėsime apie lenktynes. Pirmą kartą šis ekipažas pasirodė „SASK Rally Super Sprint'e“. Vėliau buvo startuota Žemaitijos ralyje, kur pasiekta 19 vieta iš 36-ių finišavusių. Apie tai merginas ir paklausinėjome.

Pirmą kartą, be didelių treniruočių, išvažiavote į „SASK rally super sprintą“ vėliau į Žemaitijos ralį. Kaip sekėsi susikalbėti šturmanei ir vairuotojai?

 
Pirmą kartą išvažiavome išvis be treniruočių į „SASK rally super sprintą“. Viskas vyko labai greitai. Tikėjomės testuoti ir startuoti su mūsų Subaru automobiliu, tačiau prieš pat ralį, vėlai vakare, mus pasiekė žinia, kad Subaru nebeužsiveda, dėl kompiuterio gedimo. Keliems specialistams apžiūrėjus gedimą, paaiškėjo, kad kompiuterio atstatyti neįmanoma, todėl pradėjome naktį prieš ralį, ruošti Mitsubishi automobilį. Su Gralis racing team pagalba, automobilis buvo pilnai paruostas rytojaus varžyboms. Iš autoserviso miegoti iškeliavome 3 valandą nakties, pilnai pasiruošusios rytojaus startui.
 
Pirmas startas buvo beveik be miego, daug įtampos patyrėme kelias dienas prieš startą, dėl auto gedimo ir kito automobilio paruošimo. Viskas vyko ypatingai sudėtingai, tačiau varžybose startavome.
 
Atvykome į lenktynes, susirašėme stenogramą. Viskas lyg ir klostėsi puikiai. Tačiau prieš pat startą paaiškėjo, jog neveikia automobilio pasikalbėjimo įranga. Tačiau mums šią problemą pavyko išspręsti. Aš Inesos negirdėjau, ji mane girdėjo :)
 
Pirmame greičio ruože buvo psichologiškai sudėtinga. Irina pirmą kartą gyvenime skaitė rusų kalba. Tačiau greitą tempą stengėmės laikytis nuo pat pirmo starto. Bet vis tie moteriški pergyvenimai, nervai. Finišavus pirmą greičio ruožą, mes nurimome, nes atmosfera ekipažo viduje buvo daug ramesnė. Mes supratome, kad ir tokiomis sudėtingomis sąlygomis, mes važiuojame, skaitome, vairuojame ir viskas einasi puikiai. Pirmas mūsų greičio ruožas buvo pakankamai sudėtingas, ypač kelio danga. Todėl džiaugiamės finišavusios ir užėmusios 3 vietą tarp vyrų. Didžiuojamės savo pirmu startu.

Kitą savaitgalį po SASK vyko Žemaitijos ralis. Jame Inesa startavo su šturmane Natalija Potapova, kuri prieš pat ralį atvyko iš Rusijos. Mes pasitarusios nusprendėme, kad šį ralį, kadangi jis sudėtingos konfigūracijos su naktiniais greičio ruožais, kurių Inesa iki Žemaitijos ralio nėra važiavusi, važiuos su labiau patyrusiu šturmanu. Tai buvo padaryta saugumo sumetimais, o Irina patalkininkaus ralio pasiruošime, bei kartu su ekipažu pasimokys stenogramos subtilybių.

Dauguma vyrų minėjo, kad važiuoti Žemaitijos ralio ilgomis tiesiosiomis virš 200 km/h greičiu buvo baugoka. O jums?

 
Žinoma baugoka. Net labai baugoka. Solisun girls racing team ekipažas nespėjo susirašyti paskutinio greičio ruožo, kadangi daug laiko praradome griovyje. Todėl jį važiuoti teko labai atsargiai. O antrą dieną visi keliai buvo užpustyti. Važiuoji ir nematai kur važiuoji, kas tavęs laukia. Labai sudėtingas ralis. Dideli laiko tarpai tarp greičio ruožų smarkiai blaškė. Po tokių pertraukų susikaupti labai sudėtinga.

Paskutinė Žemaitijos ralio diena buvo tikras „sniego pragaras“. Gal patyrėte kokių nors nutikimų? Kaip susitvarkėte su sniegu?

 
Mes buvome pilnai pasiruošusios sniego atakai. Visuose, susirašymo ir sportiniame automobiliuose, turėjome po kastuvą. Tačiau mums to kastuvo neprireikė. Susirašymo metu mūsų kastuvas pagelbėjo ponui Girdauskui. O kai mes buvome griovyje, vietoj kastuvo į pagalbą atskubėjo Vytautas Švedas. :) Taip, kad mūsų kastuvai taip ir liko kitai žiemai. :)

Pirmas blynas neprisvilo, kokie planai likusiam sezonui? Ar dalyvausite tik raliuose Lietuve, ar ir užsienyje?

 
Su Irina planuojame važiuoti Lietuvos atvira ralio čempionato likusias varžybas. Žinoma nenorime užbėgti įvykiams už akių, visko gali nutikti, ne nuo mūsų vien tai priklauso, bet kol kas viskas klostosi gerąja linkme ir mes labai džiaugiamės ir tikrai nuoširdžiai ruošiamės Lietuvoje vyksiančiom varžybom.
 
Taip pat turime ne vieną projektą susijusi su autosportu. Planuojame automobilio pristatymą, ekspoziciją, bei ekipažo oficialų pristatymą Lietuvoje. Apie užsienyje vyksiančias varžybas kol kas nenorėtume komentuoti . Kadangi jas dar planuojame. Tačiau artimiausioje ateityje Irinos ir Inesos ekipažą turėtu įsvysti ne tik Lietuvoje. Bet apie tai mes norėtume Jums papasakoti šiek tiek vėliau.

Nuotraukos Justino Saulėno.

 
Šaltinis: automanas

Komentarai (2)

TADS 2012-03-29 11:28
LABS KAVE KEY TU GUSE TI TU VAS OP NED NE
9ŪŲ
ANRS 2012-03-29 11:23
TUBBLE NE CZ ON RT WG

Kategorijos