Perdaryta Corvette 59

Vokietijos kompanija Pogea Racing gerokai padirbėjo restauruodama ir perdarydama legendinį Corvette 59 kabrioletą. Tiesa tai buvo kliento užsakymas ir tik vienetinis darbas. Nuo to jo vertė tik didesnė. Šio sudėtingo projekto pakaba susideda iš vamzdinės konstrukcijos ir buvo pagaminta pas legendinį Foose Design, JAV. Tai tvirtas pagrindas ant kurio buvo tvirtinami reguliuojami amortizatoriai, nauja stabdžių sistema ir ratai. Panaudotas Corvette LS3 variklis, kuris montuojamas į šiuolaikinius Corvette modelius. Kad variklis būtų modernesnis, vokiečiai pakeitė oro įsiurbimo sistemą. Išmetimo sistema taip pat buvo sukurta iš naujo. 6,2 litro darbinio tūrio variklis išmeta sudegusį mišinį per du 45 milimetrų diametro Edelbrock kolektorius ir nerūdijančio plieno išmetimo sistemą.

Variklio galingumas yra 485 AG jam apsisukant 4400 kartus per minutę. Varikliui sukantis 6200 kartus per minutę pasiekiami 585 Nm. Visa galia perduodama į galinius ratus naudojant keramikinę sankabą ir Dana 44 diferencialą. Su šiais patobulinimais ir pilnai atstatytu automobilio kėbulu jis nuo 0 km/h iki 100 km/h įsibėgėja vos per 3,9 sekundes. Maksimalus jo greitis net 288 km/h.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šaltinis: automanas

Komentarai (2)

V 2012-02-10 08:27
Tokia masina privalo tureti savo gimtadieni,per kuri visad gauna dovanu kazka naujo,mergaites varda-tam kad daznai ja vedziot po grozio salonus-plovyklas ir t.t ... ir matau su tokiu varikliu daznai tektu nueiti pavakarieniaut :D
Vtm* 2012-02-09 15:58
grazuolis super

Kategorijos