Švediškas žvėris - Volvo Amazon

2006 metų SEMA parodoje Las Vegase stipriai modifikuotas 1969 metų gamybos Volvo Amazon Kombi nustebino visus, pribloškė ir tai, kad jis "sugėdino" net keletą Ferrari automobilių trasoje.

 

Šį automobilį sukūrė Mattias Vöcks, tikras "benzomanas" iš Švedijos, dirbantis Koenigsegg gamykloje. Stilingasis Amazon Kombi pradėjo savo istoriją kaip paprastas, standartinis automobiliukas, tačiau Mattias pavertė jį žvėrimi, arba kaip jį vadina pats autorius - "Šauniausiu Švedijos Volvo".

Šį gražuolį varo stipriai modifikuotas 2,8-litro, šešių cilindro, turbokompresorinis variklis iš kito Volvo modelio. 2006 metais šis variklis "teturėjo" 592ag, tačiau tolimesni Mattis Vöcks "įsikišimai" į šio variklio gyvneimą privertė šią širdį pulsuoti 788AG ritmu, o sukimo momentas pasiekė 980Nm dirbdamas su bioetanoliu (E85).

Švedas savo "kelių kompanjoną" patobulino dar labiau - vietoje penkių durų šeimyninio universalo jis perkonstravo automobilį į tridurį, taip pat pridėjo 6 pavarų Getrag transmisiją, naują galinį diferencialą, Koenigsegg CC8S (matyt padėjo tai, kad švedas dirba Koenigsegg kompanijoje), reguliuojamą važiuoklę ir aibę kitų patobulinimų.

Kaip kiekviena graži istorija ši taip pat turi pabaigą - Mattias Vöcks pardavinėja šį žvėriūkštį mobile.de svetainėje, o prašo už šį unikalų Volvo nei daug nei mažai - 89 300 EUR. Kaip sako pats pardavėjas -"Kaina derinama!" :))

Žvilgtelkit kaip šis automobilis gainioja Ferrari.

 

 

 

 

 

Šaltinis: automanas

Komentarai

Kategorijos