2009 metais Aston Martin Lagonda SUV buvo pristatytas Ženevos automobilių parodoje. Bentley praėjusį kovą taip pat pateikė savo atsaką ir tame pačiame renginyje pristatė savo SUV. Abu šie modeliai nebuvo sutikti labai draugiškai ir spaudoje atsirado labai daug kontraversiškų nuomonių.
Skaityti toliau »
Kaip ir visur, Lietuvoje - taip pat bėga metai ir keičiasi mados. Anksčiau ant kiekvieno kampo galėdavai pamatyti Audi B3, o dabar jau tas laikas, kai ant kiekvieno kampo matome Audi B5. Norime pasidalinti su Jumis tikrai puikiai atrodančia Audi A4 B5.
Skaityti toliau »
Vieni iš geriausių pasaulyje važiuoklės ekspertų, kompanija Eibach neseniai pradėjo Audi S5 projektą. Pagrindinis šios kompanijos darbas buvo suteikti automobiliui dar geresnį valdymą. Tiesa, į variklio skyrių vyrukai pirštų nekišo.
Skaityti toliau »
Afzal Kahn ir jų komanda neseniai automanų teismui pristatė naują BMW X5 patobulinimų paketą. Šis paketėlis susideda iš naujų priekinių grotelių, slenksčių ir 22 colių skersmens ratlankių. Viduje buvo padirbėta žymiai nuoširdžiau, dabar X5 salonui sunkiai prilygtų net ir prašmatniausių automobilių vidus.
Skaityti toliau »
Gazoo Racing atidengė lenktyninį Toyota GT86 variantą. Šis automobilis turbo kompresoriaus ir "supercharger'io" dėka pasiekia 320 AG ir 420Nm.
Skaityti toliau »
Visiems jau žinoma kompanija Wheelsandmore ką tik pristatė naujausią savo darbą. Šį kartą jie pasirinko padirbėti su Italijos gražuoliu Alfa Romeo 8C Competizione. Vokiečiai pateikė dviejų pakopų galios pakėlimo patobulinimus, vairavimą gerinančius elementus ir keleta išorės detalių.
Skaityti toliau »
Prieš Michael Musto įsėdant į automobilį pasivažinėti, Chevy savininkas pasakė:"Pasimėgauk ir gerai praleisk laiką, bet nepakliūk į policiją!".
Skaityti toliau »
G-Power kompanija jau seniai demonstravo savo susižavėjimą BMW M5 (E60) automobiliais. Šimtasis M5 Hurricane išriedėjo pro jų garažo vartus su papildomomis 30ag prie ir taip galingo 800ag variklio. Šis žydras BMW yra pažengęs gerokai negu standartinis M5 V10.
Skaityti toliau »
Vyrukai iš Edo Competition kompanijos pasidarbavo tikrai nuoširdžiai. Jie mums pristato savo patobulintą Mercedes-Benz C63 AMG Wagon modelį. Po pasikeitimų šis universalas turi net 600ag ir padailintą išorę.
Skaityti toliau »
Street Legal Performance (SLP) kompanija iš Amerikos pristato Jums savo projektą Panther. Vyrukai pakeitė ne tik automobilio išvaizdą, bet ir padidino galią.
Skaityti toliau »

Kategorijos