Neseniai jums rodėme kaip žmogus sugeba nupiešti automobilius kompiuterio pagalba, tačiau pasirodo pasaulyje išliko profesionalių dailininkų, kurie viską daro pieštuko, dažų ir drobės pagalba.
Skaityti toliau »
Greičiausiai ne vienas iš jūsų esate pagalvoję apie BMW ženkliuko kilmę. Kodėl būtent balta, mėlyna ir juoda? Kodėl tokia forma? Kada jis atsirado?
Skaityti toliau »
Kai pagalvojate apie BMW M divizioną turbūt prisimenate 1978 metų M1 modelį, E30 M3 arba 2001-2002 metų M Coupe. Tačiau kompanija šį skyrių įkūrė dar 1972 metais ir jis buvo skirtas tvarkyti kompanijos automobilių sporto klausimams. Jo pavadinimas - BMW Motorsport.
Skaityti toliau »
Pats greičiausias savivartis pasaulio krautuvas sukurtas Švedijoje. O Volvo L60G PCP vairuotoja Karin Ollson pasiekė 103 km/h greičio rekordą. Paprastai tokios transporto priemonės pasiekia 42 km/h greitį.
Skaityti toliau »
Ištiesų tai buvo ne miegas, parasčiausiai taip nelegalus 18 metų jaunuolis iš Afganistano bandė patekti į Italiją. Vaikinas net 18 valandų praleido variklio skyriuje, o jį nuo motoro karščio saugojo tik antklodė.
Skaityti toliau »
Kas pasakė, kad iš vaikiško amžiaus yra išaugama? Kažkodėl yra nusistovėjusi nuostata, kad sulaukus tam tikro amžiaus žaisti su vaikystės žaislais nepriimtina. Norime Jums pristatyti Land Rover 110 padarytą iš Lego kaladėlių.
Skaityti toliau »
Fotografas Jason Thorgalsen neseniai buvo pakviestas į milijonieriaus garažą. Čia jį pribloškė beveik trijų milijonų dolerių vertės automobilių kolekcija.
Skaityti toliau »
Šiomis dienomis retai kada susimastome apie žiemos teikiamus malonumumus. Vienas iš jų yra vairavimas apsnigtomis gatvėmis. AMG Driving Academy sumanė pasidalinti su mumis savo video medžiaga iš jų rengiamų "mokyklėlių" šiaurinėje Švedijoje.
Skaityti toliau »
Japonai rimtai įsiliejo į automobilių pasaulį tik šeštajame dešimtmetyje. Savo vardo ir gaminių populiarinimui jie naudojo ralį, F1, lenktyninius automobilius.
Skaityti toliau »
Kai tik paleisite šį video iškart suprasite, kad kažkas su šiuo Ferrari negerai. Pasaulyje yra nemažai Ferrari kopijų, tačiau šie vyrukai iš Vokietijos pranoko jas visas.
Skaityti toliau »
1 2 ... 9 10

Kategorijos