Ką galėtumėte padaryti dėl naujutėlio BMW 1? Turime Jums pavyzdį. Kinijoje, Čengdu mieste, vyko tikrai keistas renginys, tačiau jo prizas buvo naujasis BMW 1. Žaidimo esmė buvo kuo ilgiau išstovėti liečiant šį automobilį.
Skaityti toliau »
Kaip "grybai po lietaus" mus pasiekia žinios apie naujus VW markės mėgėjų festivalius. Įvairių šalių šios markės mėgėjai renkasi pasidžiaugti savo žiemos darbais, parodyti savo mylimus automobilius.
Skaityti toliau »
Pasak šio klipuko autorių, tai trumpas burnout.lv devintojo gimtadienio video. Klubo nariai važiavo į Ventspilį, orai buvo geri, merginos nuostabios, vakarėlis pašėlęs.
Skaityti toliau »
Teksasas tampa tikra gražių, klasikinių ir superautomobilių sostine. Savaitgalį čia įvyko Cars & Coffee "meet'as", o iškart po jo Keels And Wheels renginukas. Abiejuose šiuose renginiuose dalyvavo iš koto verčiantys automobiliai :)
Skaityti toliau »
GoldRush ralis žinomas dėl greitų, brangių ir egzotiškų automobilių, kuris varžosi lenktynėse per visą šalį. Jau antrus metus iš eilės šis renginys padės išplatinti informaciją apie Taylor Lynn fonda, kuris teikia paramą skurstantiems vaikams.
Skaityti toliau »
Šis tas japoniškų automobilių gerbėjams. Praėjusio mėnesio 17 dieną Tsukuba Circuit buvo pilnut pilnutėlis Skyline entuziastų. Šis susibūrimas buvo tikras pasisekimas, į ji atvyko keletas tikrai retų Skyline automobilių.
Skaityti toliau »
Mes norime pasidalinti video medžiaga iš Vokietijoje, Peine vykusio tarptautinio BMW "meet'o" Tai tikrai įspūdingas BMW fanų susirinkimas. Prasitarsime, ties 1:18min matomas lietuvio "rat style" BMW E30.
Skaityti toliau »
Varžybos Gran Turismo Spa-Francorchamps vyko šio mėnesio 11-12 dienomis. Šiame renginyje dalyvavo net 55 akį rėžiatys "bolidai".
Skaityti toliau »
Mustang klubas Parana ką tik pademonstravo savo meilę Mustang automobiliams. Klubo atstovai teigė, kad filmuojant, karpant ir dėliojant šį video buvo praleista kiek daugiau nei trys mėnesiai. Visiems kam įdomu, kaip Brazilai išreiškė šiuos jausmus žvilgtelkite į video :)
Skaityti toliau »
Stipriai modifikuotas Nissan GT-R R35 iš SVM komandos yra ruošiamas pasaulio rekordui.
Skaityti toliau »
1 2 3

Kategorijos