Sauber komandos mechanikai užtruko net du metus, kol perpjovė bolidą į dvi dalis. Šis ilgas projektas galų gale leidžia pažvelgti į Formulės 1 bolido vidų ir pamatyti, kaip preciziškai ir tobulai yra įgyvendinami techniniai sprendimai.
Skaityti toliau »
Pasirodo apie naująjį Subaru WRX mes jau žinojome. Tiesiai po mūsų nosimis kompanija pristatė jo konceptą. Subaru pergudravo savo fanus ir leido jiems klaidingai priimti naująjį konceptą.
Skaityti toliau »
Laukti liko nebedaug. Štutgarte įsikūrusi Porsche gamykla pagamino pirmuosius Porsche 918 Spyder prototipus. Pirmą kartą šį automobilį kaip konceptą išvydome 2010 metų Ženevos automobilių parodoje.
Skaityti toliau »
Septintus metus iš eilės Aston Martin varžysis ADAC Zurich Nurburgring 24 valandų lenktynėse. Net aštuoni Vantage automobiliai jau paruošti startui. Renginyje dalyvaus per 170 automobilių.
Skaityti toliau »
Milijono dolerių vertas Rimac Automobili Concept one, kitaip dar vadinamas - super-EV, buvo nufilmuotas "teaser" tipo klipukui, kuriame 1088ag ir net 3800Nm (!!!) superautomobilis driftina.
Skaityti toliau »
Tai retas dalykas, bet kartas nuo karto automobilių gamintojai išklauso klientų norus ir nusprendžia juos palepinti. Po šilto sutikimo Dubajuje, Nissan kompanija nusprendė gaminti Nissan Juke-R. Jų skaičius bus limituotas, o kompanija teigia jau turinti tris užsakymus.
Skaityti toliau »
Naujosios kartos BMW M3 bus pristatytas 2014 metais. Kolkas mūsų akis pasiekė tik 3D vizualizacijos. Tačiau, pasak šaltinių, tai tiksliausiai atvaizduojantys tikrąjį modelį darbai.
Skaityti toliau »
Slovėnijos garbė ir automobilistų pasididžiavimas Tushek Supercars pristatė pasauliui savo kūrinį Renovatio T500 Monako parodoje. Greitas, lengvas, galingas automobilis buvo ryjamas akimis iš visų pusių kol kompanijos atstovai pasakojo visiems apie naują jų projektą T700.
Skaityti toliau »
Ar gali elektrinis automobilis būti patrauklus akiai, veržlus, akį rėžiantis, stilingas? Tuoj pamėginsime tai išsiaiškinti. SR Auto Group tik ką pristatė naująjį kūrinį - Fisker Karma, projektą pavadino "Baltuoju kariu".
Skaityti toliau »
Pasirodžius trims naujiems video apie Mercedes-Benz G63 AMG, mes manome, kad tai bus SUV klasės žvaigždė. 544ag turintis naujasis MB G63 AMG yra galingesnis ir ekonomiškesnis, nei jo pirmtakas G55. Tai tereiškia vieną - jis užkariaus savo rinką.
Skaityti toliau »
1 2 ... 11 12

Kategorijos