Balandžio 6-7 dienomis Long Beach vykusiame pirmąjame Formula Drift čempionato etape pirmąją vietą laimėjo J. Pawlak su Falken Tire / Ford Mustang komanda.
Skaityti toliau »
Šis renginys vyko praėjusiais metais Brazilijoje esančioje Autodromo Internacional de Curitiba trasoje. Vaizdai išties stulbinantys, laukiame šių metų renginio ir kviečiame pasigrožėti video medžiaga iš praėjusių metų varžybų.
Skaityti toliau »
Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo pristatyas Audi R8 LMS sportui ruoštas automobilis.
Skaityti toliau »
Po to kai praėjusiais metais Formula Dirft (D kategorijoje) Walker Wilkerson užėmė 18-tą vietą ir vos netapo metų naujoko nominacijos laureatu..
Skaityti toliau »
Ne paslaptis, kad kompanija Ford sukūrė naują vieno litro darbinio tūrio variklį EcoBoost. Jis ekonomiškesnis ir modernesnis už senąjį 1,6 litrų variklį. Todėl jau šiais metais bus montuojamas į Europoje pardavinėjamus Ford Focus C-Max, Fiesta ir kitus modelius.
Skaityti toliau »
Tai tikriausiai yra automobilių sporto ateitis. Super garsas, kai automobilis varomas vien elektros energija, o kai varomas V8 3,4 litro varikliu. Sukaupta stabdymo energija krauna akumuliatorius, kuri vėliau panaudojama įsibėgėjant kaip ir F-1 KERS sistemoje.
Skaityti toliau »
Jau kelis metus Honda tiuningo kompanija Mugen raliams ruošė Honda Civic Type-R. Tokiais važiuojama iš Lietuvos ralio čempionate. Tačiau Australijoje viskas kitaip...
Skaityti toliau »
Štai tokį lenktyninį, prie žemės prisiplojusį, Volvo S60 paruošė gamintojas. Nors tai ir nesiderina su solidaus ir saugaus automobilio įvaizdžiu, todėl į šį automobilį žiūrima gan skeptiškai. Automobilis lenktyniauti pradės Švedijoje.
Skaityti toliau »
9-asis dešimtmetis buvo sunkus ne tik Lietuvoje. Amerikoje tuo metu buvo finansinių problemų nekilnojamo turto srityje, vertybinių akcijų biržoje ir valstybės biudžete. Daytona lenktynės įvyko tik per stebuklą. Jas sutiko finansuoti Rolex. Jei ne šis rėmėjas, vargu ar lenktynės būtų įvykusios.
Skaityti toliau »
Elia papuošė Renault Wind F1 spalvomis
Skaityti toliau »
1 2 ... 4 5

Kategorijos