Paieška: "BMW"

Rasta: 24
Mūsų akis patraukė šis nuostabaus BMW projektas, pavadinimu "Raudonoji mirtis".
Skaityti toliau »
Kas galėtų būti geriau už BMW E46 M3 CSL fotosesiją?
Skaityti toliau »
Niekam ne paslaptis, kad elektrinis variklis turi geresnes lenktynines savybes.
Skaityti toliau »
Neabejotinai Ženevos automobilių paroda yra viena didžiausių įvykių automobilių pramonėje šiais metais. Todėl čia sutraukiama daugiausiai automobilių naujienų.
Skaityti toliau »
Trumpas video siužetas apie vieno BMW fano klasikinį 3 serijos kupė. Gražiai nudažytas, klasikinėmis M-Tech lenktyninėmis spalvomis šis M3 yra tikras gražuolis. Gera retro interpretacija prisiminimams.
Skaityti toliau »
Alpina nusprendė atnaujinti automobilio B5 dviejų turbinų variklį. Šiame modelyje naudojamas patobulintas variklis, kurį galima rasti BMW 550i kėbulo numeriu F10. Standartinis variklis išvysto 407 AG. Alpina jį patobulino iki 500 AG.
Skaityti toliau »
Luma Design - tai automobilių tobulinimo įmonė iš Vokietijos, kuri pagarsėjusi savo darbais, tobulinant automobilių išvaizdą. Šįkart kabrioletas BMW 650i gavo ne tik dizaino patobulinimus, bet ir variklio modernizaciją. Šį projektą pavadino CLR 600 GT.
Skaityti toliau »
BMW pristatė savo naują M6 modelį. Jis bus gaminamas kabrioleto ir kupė versijos. Teigiama, jog šis automobilis gali rimtas konkurentas net Audi R8.
Skaityti toliau »
BMW savo naujuose modeliuose pradėjo montuoti ConnectedDrive multimedijos sistemą.
Skaityti toliau »
Vasario 11 d., šeštadienį, visame pasaulyje vykusi naujojo BMW 3 serijos modelio premjera Lietuvoje buvo pažymėta su trenksmu. Viena populiariausių šalies muzikos grupių „Skamp“ kartu su oficialia BMW atstove „Krasta auto“ surengė trigubą, techniškai itin sudėtingą naujojo BMW ir trijų jo linijų – Luxury, Sport, Modern – pristatymą, kuris tiesiogiai buvo transliuojamas ir TV3 eteryje.
Skaityti toliau »
1 2 3

Kategorijos