Pininfarina Cambiano

Cambiano - tai vietovė, kurioje įsikūrusi Pininfarina studija. Jau 30 metų, kaip veikia čia įkurta stiliaus studija. Ir jau 10 metų, kaip egzistuoja Pininfarina techninis centras.

Ta proga Pininfarina pagamino koncepcinį modelį. Cambiano, kurį parodys Ženevos automobilių parodoje. Tai netradicinės formos kupė. O gal sedanas be vienos durelės? Automobilyje jų yra 3: 2 vienoje pusėje ir 1 - kitoje. Automobilio ilgis 4,8 m. Svoris - 1680 kg. Automobilis varomas 4 elektrinių variklių. Jiems elektros energiją pagamina dyzelinė mikroturbina. Kiekvienas elektros variklis gali išvystyti 80AG. Nuo 0 iki 100 km/h automobilis įsibėgėja per 6,2 sek.
 

Komentarai (1)

Nieko jus cia nesumastysit,paziurekit kiek ten vietos,jai padaryti eilines dureles tai butu kupas kontretus,ir butu tragiskai nepatogu,ypac keleiviu, kurie sedi gale atveju,vazinetu kaip dezej...Kitas variantas galines dureles apsukus? Va cia tai butu debilizmas,tada visi kurie vezioji turetu buti skeletai ir zemo ugio,kad is galo issikeberoti galetu,nieko jau cia nepakeisit,beto zmones, come on...juk 21 amzius,galbut jau butu pats metas palikti senus standartus ir atrasti kazka naujesnio? =)

Kategorijos