1000ag Plymouth Duster Jay Leno garaže

 

 
 
426 Hemi Duster buvo perleistas Jay Leno prieš šio modelio kūrėjo mirtį. Regis, šis automobilis tikrai gerose rankose. Paul Annunziata buvo puikus mechanikas ir lenktyninkas. Jis praleido penkerius metus kurdamas šį Duster.
 
 
Laimėjęs loterijoje 10 000 dolerių šis vyrukas kaip mat kibo į darbus. Projektas prasidėjo nuo 426 Hemi V8 variklio perkėklimo į Plymouth Duster kėbulą. Variklio skyrius buvo ekstremaliai modifikuotas vien tam, kad būtų įmanoma įmontuoti šį žvėrišką motorą. Varikliui buvo sumontuotas "supercharger'is", automobilio kėbulo galas irgi neišvengė modfikacijų.
 
 
 
 
 
Deja, Paul Annunziata nesenai mirė nuo plaučių vėžio. Žinodamas, kad pabaiga jau artėja jis perdavė automobilį Jay Lenno, su sąlyga, kad šis automobilis bus puikiai prižiūrimas ir niekada nebus parduotas. Atsidėkodamas Jay Leno paaukojo McPherson College. Šiuo metu įmanomas keturių metų stipedijos restauravimo ir automobilių mechaniko studijoms.
 
Teigiama, kad šio Plymouth Duster techninė būklė tokia, kaip naujo automobilio. Viskas veikia idealiai ir be priekaištų. Pažiūrėkite ir įsitikinkite patys :)
 
 

Šaltinis: automanas

Komentarai (2)

meiras 2012-05-30 12:24
va cia yar aparatas svaoniu masina ir visa kita vot kur dalykas
Ernis 2012-05-29 21:31
va cia yra aparatas,svajoniu masina ir visa kita vot kur dalykas

Kategorijos