Rossion Q1 MT400

Moderniųjų technologijų amžiuje, kai viskas valdoma kompiuterių, vis dar yra nedidelė grupelė žmonių, kurie tiki paprastumu. Dauguma šiuolaikinių superautomobilių gamintojų nėra vieni iš jų. Dabar automobiliai gaminami daug kitaip, nei buvo prieš porą dešimtmečių.

Modernios technologijos tikrai puikiai atlieka savo darbą. Automobiliai daug saugesni, patogesni. Juk kaip gera žinoti kelią, kai jį nurodo navigacija arba pasitikrinti padangų oro slėgį, net neišlipus iš automobilio. Žinoma, kad šios technologijos yra labai reikalingos, tačiau kai kalba pakrypsta apie vairavimo malonumą ir entuziazmą - technologijos dalelę to jaudulio atima.
 
Truputį kitaip besielgiantis besilaikantis automobilių gamintojas yra Rossion Automotive. Savo pirmąjį projektą pradėjo 2007 metais. Nusipirkę licenciją gaminti Noble M400, gamintojai į jį pridėjo truputį daugiau komforto elementų, truputį daugiau aerodinaminių elementų, patobulino kai kuriuos konstrukcinius sprendimus. Taip gimė projektas Q1. Šiame automobilyje galima rasti elektrinius langus, šildomas sėdynes, galinę vaizdo kamerą, "alcantara" sėdyne, Kenwood garso sistemą. Gamintojas stengiasi laviruoti tarp patogumo, komforto ir gerų vairavimo sąvybių. Automobilis nors ir turi daug elektros įrangos, tačiau ji tiesiogiai nesikiša į vairavimą.
 
Automobilis varomas Ford gamybos Duratec 3,0 litro V6 varikliu, kuris turi 2 turbinas. Maksimali galia - 450 AG, o sukimo momentas - 540 Nm. Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h trunka 3,1 sekundės. Maksimalus greitis - 304 km/h.

Komentarai (1)

Bicas 2012-03-15 18:31
joo cia tai masiniuks

Kategorijos