Toyota Prius pripažintas Vokietijos ADAC „Ateities automobilio“ apdovanojimuose

2012 metų ADAC Auksinio Angelo apdovanojimuose „Toyota Prius“ laimėjo antrosios vietos prizą kaip „Ateities automobilis“. Praėjusiais metais pirmoji vieta toje pačioje kategorijoje atiteko „Toyota Auris“ hibridiniam automobiliui, tad šių metų pergalė tik dar kartą įrodo, kad „Toyota“ sukurta „Hybrid Synergy Drive®“ yra ateities technologija.

Kandidatai gauti kasmetinį Auksinio Angelo apdovanojimą didžiausio Vokietijos automobilių klubo ADAC organizuojamame renginyje yra keleiviniai automobiliai, tuo metu parduodami Vokietijos rinkoje. Apdovanojimų nugalėtojus išrenka ADAC ekspertai pagal transporto priemonės poveikį aplinkai, saugą, praktiškumą ir kainą (pirkimo kainą ir naudojimo išlaidas).
 
Šių metų Auksinio Angelo apdovanojimas „Prius“ automobiliui itin svarbus, nes praėjus 15 metų nuo tada, kai „Toyota“ pristatė pirmąjį pasaulyje masinės gamybos visiškai hibridinį automobilį, ir dabar gaminant jo trečiąją kartą, pramonės ekspertai vis dar labai vertina šią transporto priemonę ir „Toyota“ hibridinę technologiją.
 
Naujasis „Prius“, kuris bus pradėtas pardavinėti pirmąjį 2012 metų ketvirtį, vis dar išlieka modeliu, išmetančiu mažiausiai CO2 savo segmente – tik 89 g/km – ir pasižyminčiu didele ekonomija, nes suvartoja tik 3,9 l/100 km degalų.
 
 
 

Komentarai

Kategorijos