Paieška: "Toyota"

Rasta: 8
Neabejotinai Ženevos automobilių paroda yra viena didžiausių įvykių automobilių pramonėje šiais metais. Todėl čia sutraukiama daugiausiai automobilių naujienų.
Skaityti toliau »
TV laidos "Autofanai" reportažas apie Toyota Land Cruiser ir klasikinio "Mini" hibridą, sukurtą Lietuvoje.
Skaityti toliau »
Tai tikriausiai yra automobilių sporto ateitis. Super garsas, kai automobilis varomas vien elektros energija, o kai varomas V8 3,4 litro varikliu. Sukaupta stabdymo energija krauna akumuliatorius, kuri vėliau panaudojama įsibėgėjant kaip ir F-1 KERS sistemoje.
Skaityti toliau »
„TOYOTA“ lenktynių organizatoriai patvirtina, kad 2012 metų sezono planai prasiplėtė ir automobilis pateko į FIA (Tarptautinės automobilių federacijos) organizuojamą Pasaulio ištvermės lenktynių čempionatą.
Skaityti toliau »
2012 metų ADAC Auksinio Angelo apdovanojimuose „Toyota Prius“ laimėjo antrosios vietos prizą kaip „Ateities automobilis“.
Skaityti toliau »
Nors Toyota Supra jau seniai negaminama, tačiau tai vienas iš nedaugelio automobilių modelių, kurie dar sužadina nemažai emocijų.
Skaityti toliau »
Tokijo automobilių parodoje pristatyta japonų lenktynių legenda Toyota 2000GT. Tai ne tik idealiai restauruotas japonų super automobilis. Ant jo kapoto riokso saulės baterijos. O tai pasako, kad po kapotu gali būti šiek tiek daugiau neis standartinis variklis. Apie tai kas ten po kapotu suprasite pažiūrėję video.
Skaityti toliau »
Šitą išradimą parodoje Tokijo automobilių parodoje pristatė kompanija Campinn. Ši kampanija jau ne vienerius metus užsiima panašių namelių gamyba.
Skaityti toliau »

Kategorijos