Amerikietiški limuzinai

 

Audi R8 arba Ferrari limuzinas yra tikrai geras kūrinys, bet jie nė negali lygintis su amerikietiškais "muscle car" limuzinais. Europiečiai jau senai laikė prikaustę žvilgsnius savo limuzinais, tačiau pagaliau ir amerikiečiai sugebėjo prikaustyti kamerų objektyvus bei žvilgsnius. Tikram JAV piliečiui turėtų būti gėda riedėti Ferrari limuzine, kai tuo tarpu visai šalia yra puikus Dodge Viper limuzinas.

 

Visai tikėtina, kad pasaulyje tėra vos vienas vienintelis Dodge Viper RT limuzinas. Šį automobilį sukūrė Unique Movie cars, ši kompanija teigia, kad laisvai galėtų susodinti 12 žmonių, tačiau apie įsibėgėjimą iki 100km/h neužsimena.

 

 

Apie kitą eksponatą ato.one.lt straipsnelis jau buvo, tai 140 colių prailgintas Dodge Challenger su baru ir eile, iš pažiūros, nelabai komfortiškų sėdynių.

 

 

Pasaulyje tėra vos keletas Mustang limuzinų, bet tai visai gerai. Šis "ištemptas" Mustang yra Kanados Ontario Prefered Limousine kompanijos vaisius. Vis dėl to, keturių durų Mustang egzistuoja.

 

 

Štai šis Camaro yra puikus nakties kompanjonas. Visas automobilis nudažytas matine juoda spalva, jo interjeras futuristinis, jame netrūksta LED lempučių. Šio "džiaugsmo" kaina tėra vos 30 000 dolerių. Pripažinkime, kaip už paprastą Camaro - tai juokinga kaina, kaip už Camaro limuziną - ši kaina kelia dar didesnę šypseną.

 

 

Šaltinis: automanas

Komentarai

Kategorijos