Fisker žada tapti prieinamu visiems

 

Gerai atrodantis Fisker Atlantic savo konkurentams kartelę kilstelėjo gerokai stipriau negu buvo galima tikėtis. Nors gamintojas ir neišsiduoda apie techninius parametrus, automobilio kainą, pasirodymo datą, bet automobilio nuotraukos ir video kalba patys už save.

 

Pagal užuominas, kad automobilis kainuos panašiai kaip Audi A5 ar geros komplektacijos BMW 3, kurias "leptelėjo" kompanijos vykdomasis pirmininkas Henrik Fisker, galima spėti, kad Fisker Atlantic kainuos maždaug 45 000 dolerių.

 

 

Smagiausia Fisker Atlantic kompanijos atstovams buvo kalbėti apie tai, kad šis modelis bus pagamintas ir išleista į masinę produkciją. "Tai pažadas, kurį ištesėsime!", - džiūgauja Henrik Fisker. Taip pat buvo kalbama, kad šis automobilis bus skirtas šeimoms, pažymima, kad nuvažiuojamas atstumas, pasak kompanijos, reiškia laisvę klientui.

Nors pateikiamose fotografijose demonstruojamas konceptas, tačiau iš Fisker Karma istorijos žinome, kad Fisker kompanija konceptinius automobilius, prieš pradėdami gamybą, pakeičia labai labai nežymiai.

 

Video:

 

 

 

Šaltinis: automanas

Komentarai

Kategorijos