Benediktas Vanagas debiutuoja pasaulio ralio čempionate

Vienas iš greičiausių šalies automobilių ralio lenktynininkų – Benediktas Vanagas su komanda intensyviai ruošiasi startui artėjančiame pasaulio ralio čempionato (WRC) etapui, vyksiančiam Švedijoje. 

 
Ralis startuos vasario 9-ąją (ketvirtadienį), o finišuos vasario 12-ąją (sekmadienį). Vilniaus komandos „Pitlane General Financing“ garbę ginsiančiam B.Vanagui talkins patyrusi šturmanė ukrainietė Irina Kolomeytseva, o ekipažas startuos „Subaru Impreza WRX STI“ automobiliu – tokiu pačiu, kokiu dalyvauja ir Lietuvos ralio čempionate.
 
„Sezonas mums prasideda labai intensyviai – visiškai neseniai organizavome „Halls Winter Rally 2012“, kuriame dalyvavome ir patys. Taip pat pateikėme paraišką dalyvauti WRC Švedijos ralyje, kur turėsime progą pasisemti neįkainojamos patirties ir palyginti savo tempą su greičiausiais pasaulio lenktynininkais“, – kalbėjo B.Vanagas. „Tai pirmas mūsų žingsnis į pasaulinio lygmens sporto virtuvę ir pirmasis šių metų tarptautinis etapas“.
 
Vilnietis lenktynininkas teigė, kad ekipažo tikslas Švedijoje nėra konkreti pozicija, o veikiau informacijos rinkimas prieš 2013 metų sezoną, kuris, anot jo, žada būti kaip niekad aktyvus. Šio sezono startai WRC neapsiribos Švedija – pasak B.Vanago, 2010 metų planuose yra dar du WRC etapai. Kurie konkrečiai, pasakyti dar anksti, tačiau sportininkas mini, kad greičiausiai tai bus Suomija bei Didžioji Britanija.
 
 
 

Komentarai (2)

HARIS 2012-02-12 10:36
NER KO PAVYDET SAUNUOLIS DIDZIAUSIOS SEKMES JAM
Raimis 2012-02-11 21:34
Debiutuoja? Mano manymu tik papuola. Debiutuos kai užims aukštas pozicijas

Kategorijos