Indiškas superautomobilis DC Design Avanti

Delio automobilių parodoje, Indijoje, pristatytas sportinis automobilis DC Design Avanti. Šis sportinis automobilis gaminamas Indijoje. Jo kaina – apie 56 000 JAV dolerių. Per metus bus pagaminta apie 200 vienetų tokių automobilių. Vėliau gamybos apimtys didės iki 2000 automobilių per metus.

Dizainas primena naują Lotus koncepcinį modelį ir Ferrari 458 Italia. Aerodinaminis automobilio kėbulas toks pat agresyvus, kaip ir pastarieji. Nors jis atrodo, kaip superautomobilis, bet važiavimo savybėmis jis neįspūdingas. Kol kas po kapotu bus galima sutikti tik 4-ių cilindrų Ford variklį, kurio galingumas 265 AG. Vėliau pasirodys automobiliai su Honda V6 varikliu, kurio galingumas 500 AG. Tačiau net ir tokių skaičių per mažai, kad automobilis konkuruotų su tikraisiais superautomobiliais.

Automobilio kėbulas pagamintas iš aliuminio ir anglies pluošto detalių, todėl visas Avanti sveria tik 1560 kg. Su tokiu svoriu automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per mažiau nei 7 sekundes.

Kol kas automobilyje pastebimi tik 2 superautomobiliui tinkami dalykai: kaina ir išvaizda. Norint, kad Avanti būtų priimtas, kai rimtas superautomobilis reikės dar padirbėti.Komentarai (1)

Rasiukas 2012-03-26 11:09
Labai moteriška,man patinka ir graži.

Kategorijos