Chevrolet Camaro GT3

Hans Reiter vardas labiau žinomas Lamborghini markės autosporto mėgėjams. Būtent šis žmogus prisilietęs prie beveik visų lenktynėse važiuojančių Lamborghini. Tačiau dabar jis pagamino Chevrolet Camaro GT3 bolidą. 7,9 litro darbinio tūrio V8 variklis siekia 650 AG galią. Ir tai, kaip teigia Hans Reiter, savo parametrais bolidas labai panašus į Lamborghini Gallardo.

Tačiau kadangi FIA reikalavimai labai griežtai reglamentuoja technines charakteristikas, bolido kūrėjai surado kitų šio grynaveislio arklio privalumų. Jie maksimaliai prailgino bolido ištvermę. Gamintojai garantuoja, kad bolido variklis ir greičių dėžė atlaikys 5000 kilometrų distanciją lenktyniniu režimu. Kitoms dalims suteikiama 10.000 kilometrų garantija. O tai yra labai daug.

Du tokie bolidai jau ruošiasi dalyvauti ateinančio sezono Vokietijos ADAC GT Masters Series lenktynėse. Kiti dar laukia savo savininkų. Tokio automobilio kaina 195.000 eurai + PVM.

Komentarai (4)

va čia tai tačka tokioj nors pasėdėt jau būt super druper nes toki isigyt tai lituvūškėj vienetai keli tėra kur tokiom bapkėm sklaidytusi i kaire ir i dešinę reiks u-žsisakyt i man toki kai tik pinigus banks perves i mano saskaičikę iškart lekiu i bmw atstovybę ir derinu klausimą dėl tokio monstriuko užsakymo :))))))tikiuos kad neteks baisiai ilgai laukt kol toki atgabens man o tada tai jau laikykitės visi su savo kibirais ant ratų :DDDDD būsiu kiečiausias šiaurės lietuvoj tiesa sakant :))))))))
tadzus 2012-02-08 18:46
gerulis toks kaip jis prie žemės priglunda
TADAS 2012-02-08 18:37
geras auto mano svajone
geras ziauriai automobilis

Kategorijos