Kiniečiai kuria darbo vietas Europoje

Kinijos automobilių gamintojas Great Wall Motors atidarė gamyklą Bulgarijoje. Tai pirmasis atvejis, kai Kinijos automobilų gamintojas pastatė gamyklą Europos teritorijoje. Gamykla pastatyta Bulkgarijos mieste  Berkovitsa. Great Wall Motors daugiausiai orientuojasi į SUV automobilių gamybą. Tokio tipo automobiliai ir bus gaminami Bulgarijoje. Korporacijos prezidentas teigia, kad kol kas per metus gamykloje bus pagaminti 2000 automobilių. O nuo 2014 metų per metus gamykloje bus pagaminama apie 50 000 automobilių. 

Pirmiausia automobiliai bus siūlomi Makedonijoje, Albanijoje, Serbijoje ir Juodkalnijoje. Vėliau pasiūla plėsis per visą Europą. Great Wall Motors atstovas pranešė, jog į kitas Europos valstybes automobiliai pradės keliauti tada, kai atitiks reikalavimus vietinei rinkai. Vidutiniškai SUV automobilis Great Wall Motors kainuoja apie 35 000 litų. 

Gaminti automobilius Europoje yra geras strateginis sprendimas. Dabar Great Walls nereikės mokėti mokesčių už kiekvieną įvežamą automobilį, nes jie bus gaminami Europos teritorijoje. Bulgarija tai pat yra viena skurdžiausių Europos sąjungos narių, todėl darbo jėga čia labai pigi. Visi automobiliai privalės būti kokybiški ir saugūs, kitaip pagal Europos sąjunga uždraus juos pardavinėti. Visiems Europos sąjungoje pagamintiems automobiliams galioja ISO ir Euro NCAP standartai.

Komentarai

Kategorijos