Glf McLaren F1 GTR bus parduodamas

 

Viena ryškiausių moderniosios eros trasos žvaigždžių šį rugpjūtį keliauja į Bonhams Exceptional Motorcars and Automobilia aukcioną. Pilnas šio automobilio pavadinimas skamba išties išsiskiriančiai - Gulf Team Davidoff komandos, 1997 metų McLaren F1 GTR "Longtail" FIA GT Endurance Racing Coupe.

Jei nuo pavadinimo galva dar neapsunko, štai keletas faktų apie patį automobilį. Tai 28, paskutinis British McLaren automobilių gamyklos pagamintas F1 GTR. Ir paskutinis iš dešimties "Longtail" automobilių. Šie itin modernūs lenktyniniai kupė "bolidai" puikiai iliustravo McLaren kelią į viršūnę ir kulminaciją aukščiausiame taške.

 

 

Išskirtinė vieta vairuotojui - automobilio centras. Taip pat šie automobiliai buvo gaminami truputį ilgesnėmis "nosimis" ir galu, taip buvo siekiama sumažinti oro pasipriešinimo koeficientą ir išgauti kuo geresnius aerodinaminius rodiklius.

1997 metais šis automobilis lenktyniavo Niurburgringe, Spa-Francorchamps, Austria A1 žiede, Sebring ir dar daugelyje kitų garsių varžybų. Vairuotojai buvo šie - Andre Gilbert-Scott, Geof Lees, Anders Olofsson ir John Neilsen. Suvokiant ir atsižvelgiant į šiuos faktus darosi tikrai neįtikėtina, kad šis McLaren F1 GTR "Longtail" bolidas jau šiais metais atsidurs aukcione.

 

 

Rugpjūčio 16-17 dienomis vyksiančiame aukcione už šią legendą prognozuojama 3 milijonų eurų kaina. Tačiau kritikai teigia nenustebsiantys jei suma lengvai perkops 4 milijonų eurų ribą.

 

Nuotraukos šaltinis: Gulf McLaren F1 GTR pakeliui į Bonhams aukcioną

Šaltinis: automanas

Komentarai (3)

duodu 100lt ir jis mano :D
.ANDRIUS. 2012-04-30 17:03
triperis
neeeeeeeeeee 1 limonas ir taskas

Kategorijos