Red Bull Fighters sugrįžta

Stebint milžiniškai miniai geriausi pasaulyje „freestyle“ motokrosininkai vėl kils į orą legendinėmis tapusiose vietose. „Red Bull X-Fighters“ 2012-ųjų metų šešių etapų pasaulinis turas prasideda balandžio 13 d. Dubajuje.

Žadą atimantys šuoliai ant motociklų, skriejančių per bulių arenas, gravitacijos jėgą paneigiantys triukai siautėjančios minios akivaizdoje ir bene labiausiai pasaulyje kraują kaitinančios ekstremalios rungtys dar kartą taps pagrindiniais „Red Bull X-Fighters World Tour“ komponentais. Svarbiausias pasaulyje „freestyle“ motokroso (FMX) turnyras šiais metais keliaus per Dubajų (JAE), Glen Helen (JAV), Stambulą (Turkija), Madridą (Ispanija), Miuncheną (Vokietija) ir Sidnėjų (Australija).
 
Šešiose stotelėse keturiuose žemynuose motokrosininkai prieš milžinišką žiūrovų minią kausis dėl čempionato taškų. 12-ojo sezono metu čempionatas ne tik grįš į jau žinomas vietas Dubajuje, Madride ir Sidnėjuje, bet ir kraują stingdančiais motociklų viražais danguje išbandys naujas žemes Glen Helene (Kalifornijoje), Stambule ir Miunchene. Šiemet ispanas Dany Torres bandys išsaugoti čempiono karūną, kurią praėjusiais metais išplėšė iš amerikiečio Nate Adams beveik ketvirčio milijono gerbėjų akivaizdoje.
 
Praėjusio sezono viduryje Torresas sužibėjo stulbinama ir netikėta kova dėl titulo, kurią vainikavo fantastiška pergalė stebint tūkstančiams gerbėjų gimtajame Madride. Torresas žino, kad norėdamas išsaugoti titulą turės rimtai pasirungti su į kovą grįžtančiais motokrosininkais: Andre Villa (Norvegija), kurį sėkmė lydėjo ankstyvosiose praėjusių metų čempionato rungtyse, kol iš jo iškrito dėl skaudžios avarijos sukeltos traumos ir todėl bendroje įskaitoje liko trečias, po Torreso ir Adamso; Sidnėjaus laimėtoju Josh Sheehan (Australija), užsidirbusiu gerbėjų simpatijų taškų pora dvigubų atbulų suktukų, ir Levi Sherwood (Naujoji Zelandija).
 
„Red Bull X-Fighters“ yra svarbiausias pasaulyje čempionatas, kuriame dalyvauja patys geriausi motokrosininkai“, – sako Toressas. – „Nustebinti gali bet kuris iš mūsų.“
 

Komentarai (3)

Robertas 2012-02-20 19:47
:D
gal kas nori lenktyniu 2012-02-18 20:01
na grazu bet i viska atsiszvelgus jus pagalvokit kiek darbo reikia kad konors tokio ismoktum as pats turiu ir turejau dar net ir tokiam amziui motociklu bet tikrai ir pakelti jus sunku ir dar visko lb daug reikia padaryti ismokti ir parodyti o didziausia ko reikia tureti drasos tai padaryti
as 2012-02-05 11:37
2008 pasirodymas buvo puikus

Kategorijos