Elektronika automobiliuose perima kontrolę į savo rankas. Šiomis dienomis naujieji automobiliai atlieka begales veiksmų už vairuotoją. Vienas iš jų - automobilio parkavimas. Mini pasišovė parodyti, kad jokia elektronika nesugebės pastatyti automobilio geriau nei žmogus.
Skaityti toliau »
Kai kam gali šis pavadinimas asocijuotis su keistoko pobūdžio animaciniu filmuku, kurio pabaigoje ateina bananas ir garsiausiai ištaria "I'M A BANANA". Tačiau šį kartą mes kalbame apie bananinį Skyline R32.
Skaityti toliau »
Kompanija CMM (Car Motion Movie) pristatė video klipuką, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka VW Golf II. Tai 1990 metais pagamintas "antrukas", kuris buvo sugrąžintas į gyvenimą.
Skaityti toliau »
Lorinser kompanija padarė išties įspūdingą darbą, jie pakėkėlė Mercedes-Benz S Class kartelę dar aukščiau. Dabar šis automobilis yra vienas galingiausių pasaulio S klasės limuzinų. Projektą kompanija pavadino Lorinser S70.
Skaityti toliau »
PUR Wheels pristatė savo naujausią šedevrą - Maserati GranCabrio Sport su PUR 1NE ratlankiais. Šis matinis žvėriukas turi 4,7-litro V8 variklį pasiekiantį net 444 AG.
Skaityti toliau »
Kas šauna į galvą perskaičius antraštę? Storas, riebalais apaugęs santechnikas? Mmm.... neatspėjot. Norime jums parodyti plačiais klubais pasižyminčią 1 serijos BMW.
Skaityti toliau »
Kaip "grybai po lietaus" mus pasiekia žinios apie naujus VW markės mėgėjų festivalius. Įvairių šalių šios markės mėgėjai renkasi pasidžiaugti savo žiemos darbais, parodyti savo mylimus automobilius.
Skaityti toliau »
Į istorijos knygas jau įrašytas Honda sportiškasis kabrioletas "S2000" visame pasaulyje vis dar turi daugybę gerbėjų ir yra labai paklausus. Vieną iš tokių gerbėjų šlovinamą S2000 norime parodyti ir Jums.
Skaityti toliau »
Pasirodo apie naująjį Subaru WRX mes jau žinojome. Tiesiai po mūsų nosimis kompanija pristatė jo konceptą. Subaru pergudravo savo fanus ir leido jiems klaidingai priimti naująjį konceptą.
Skaityti toliau »
Labai dažnai apie Henrik Fisker sukurtą Artega GT mes neišgirstame. Šiame "Where's Artega now?" epizode šis žvėriukas yra nufilmuotas skraidančia kamera, kurias kuria vokietis Christopher Kippenberg.
Skaityti toliau »

Kategorijos