Turėti standartinį Mercedes-Benz C63 AMG Black Series jau yra pasiekimas. Jo standartinė 517 AG ir 620 Nm galia yra tikrai daugiau nei pakankama. Tačiau Vath kompanija nusprendė, kad šis modelis gali tapti dar geresnis.
Skaityti toliau »
Šio projekto esmė, tai - 2005 metų (arba naujesnį) Ford Mustang "sulieti" su 1969 metų Shelby GT 500CS kabrioletu.
Skaityti toliau »
Taip savo automobilį vadina šio automobilio savininkas, kuris gyvena mūsų emigrantų mėgstamoje Airijoje. Tiksliai nežinome kokios priežastys pavadinti savo vairuojamą automobilį, tačiau kam tai rūpi ar ne?
Skaityti toliau »
Nuostabu matyti, kad RAUH-Welt užakariauja pasaulį. Jų garaže Chiba mieste (Japonijoje) atlikti darbai pradeda patikti vis didesniai daliai pasaulio automanų. Norint turėti RAUH-Welt kūrinį neužteks tik sumokėti už dalis, Jums reikės pakloti pinigėlių ir už pačio autoriaus Nakai-San atvykimą pas jus ir grožio sukūrimą garaže.
Skaityti toliau »
Mūsų lietingoje šalyje vis dar retas eksponatas keliuose - Jaguar "XJ", kuris buvo pristatytas dar 2009 metais, tačiau tai netrukdo įvairioms automobilių modifikavimo įmonėms pasiūlyti pirkėjams kaip patobulinti savo mylimą "XJ".
Skaityti toliau »
Kai kam gali šis pavadinimas asocijuotis su keistoko pobūdžio animaciniu filmuku, kurio pabaigoje ateina bananas ir garsiausiai ištaria "I'M A BANANA". Tačiau šį kartą mes kalbame apie bananinį Skyline R32.
Skaityti toliau »
Lorinser kompanija padarė išties įspūdingą darbą, jie pakėkėlė Mercedes-Benz S Class kartelę dar aukščiau. Dabar šis automobilis yra vienas galingiausių pasaulio S klasės limuzinų. Projektą kompanija pavadino Lorinser S70.
Skaityti toliau »
PUR Wheels pristatė savo naujausią šedevrą - Maserati GranCabrio Sport su PUR 1NE ratlankiais. Šis matinis žvėriukas turi 4,7-litro V8 variklį pasiekiantį net 444 AG.
Skaityti toliau »
Kas šauna į galvą perskaičius antraštę? Storas, riebalais apaugęs santechnikas? Mmm.... neatspėjot. Norime jums parodyti plačiais klubais pasižyminčią 1 serijos BMW.
Skaityti toliau »
Į istorijos knygas jau įrašytas Honda sportiškasis kabrioletas "S2000" visame pasaulyje vis dar turi daugybę gerbėjų ir yra labai paklausus. Vieną iš tokių gerbėjų šlovinamą S2000 norime parodyti ir Jums.
Skaityti toliau »
1 2 ... 17 18

Kategorijos