Skandinavų hiper automobilis Koenigsegg Agera R neseniai pasiekė naują Nurburgring'o greičio rekordą.
Skaityti toliau »
Neįtikėtina! Gerieji AMS Performance vyrukai nusprendė pademonstruoti savo "kūdikio" pajėgumus tiesiojoje.
Skaityti toliau »
Prieš kelias savaites Detroite vyko amerikietiškų automobilių paroda Autorama 2012.
Skaityti toliau »
Dėmesio, Lietuvoje savaitgalį smarkiai prisnigo, o dabar šylantis oras sniegą padarė tinkamą lipdyti super automobilius. Auto.one.lt draugas portalas automanas.lt skelbia konkursą!
Skaityti toliau »
Kol pasaulis svaigsta nuo Tokyo Auto Salon 2012 spalvų, kaip ir kiekvienais metais tikrai greiti vyrukai tyliai renkasi į Didžiosios Britanijos miestą Birmingeną. Čia vyksta tradicinė autosporto paroda Autosport International. Ne paslaptis, kad dauguma F-1, o ir kitų komandų bazuojasi Jungtinėje karalystėje. Ne paslaptis, kad čia kelių šimtų kilometrų spinduliu galima rasti beveik visų autosportui reikalingų komponentų. Todėl natūralu, kad ši paroda vyksta būtent čia.
Skaityti toliau »
Atrodo paprasti BMW E30, bet stato skersą, varo putą ir duodą show kaip turi būti.
Skaityti toliau »
Šis video susuktas Birminghame vykusioje didžiausioje Jungtinėje karalystėje klasikinių automobilių parodoje Classic Motor Show.
Skaityti toliau »
Baigėsi pirma po autopramonės krizės vykusi Detroit Auto Show paroda. Ši, JAV automobilių centre, vykusi paroda parodė, kad automobilių pramonė JAV ir visame pasaulyje jau beveik atsigavo ir vis optimistiškiau žvelgia į ateitį.
Skaityti toliau »
Pirmasis 2012 metų renginys Cars & Coffee. Susirinko apie 140 superautomobilių. Minia žmonių, išgerta daug kavos, o taip pat ir sulčių.
Skaityti toliau »
Porsche Rennsport Reunion 4 - tai vienas svarbiausių renginių tiek šiai automobilių markei, tiek jos gerbėjams. Šiais metais Porsche mėgėjai rinkosi spalio 14-16 dienomis. Renginį aplankė apie 50 įžymių lenktynininkų ir 200 unikalių Porsche automobilių. Nuotraukose matyti, kad renginyje galima buvo sutikti visų markių ir visų spalvų automobilius. Kiekvieno skoniui.
Skaityti toliau »

Kategorijos