Delio automobilių parodoje, Indijoje, pristatytas sportinis automobilis DC Design Avanti. Šis sportinis automobilis gaminamas Indijoje. Jo kaina – apie 56 000 JAV dolerių. Per metus bus pagaminta apie 200 vienetų tokių automobilių. Vėliau gamybos apimtys didės iki 2000 automobilių per metus.
Skaityti toliau »
Tokyo Motor Show kaip visada pažeria nemažai naujienų iš Japonijos automobilių gamintojų. Viena tokių buvo Honda N Box. Visi žinome chrestomatinį urban stiliaus automobilį Scion XB.
Skaityti toliau »
Mini apautas 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais, bet pirkėjas gali rinktis ir 17 colių. Sudėta sportinė kietesnė važiuoklė. Ji reguliuojama. Sumontuota nauja išmetimo sistema iš nerūdijančio plieno. Tiesa, paprastoje Coupe versijoje jos nebus. Ją turės tik Cooper S ir John Cooper Works versijos.
Skaityti toliau »
2012 metais Opel švenčia savo 150-asias metines. 1862 metų sausio 21 dieną, Adam Opel įkūrė įmonę, pavadindamas savo pavarde. Opel ne iškart pradėjo gaminti automobilius. Tik 1902 metais pasaulį išvydo pirmasis Opel automobilis.
Skaityti toliau »
Hans Reiter pagamino Chevrolet Camaro GT3 bolidą. 7,9 litro darbinio tūrio V8 variklis siekia 650 AG galią.
Skaityti toliau »
Tokijo automobilių paroda prasidės iškart po Detroito automobilių parodos. Gamintojai jau dabar rodo, ką pristatys savo stenduose.
Skaityti toliau »
Kalėdų proga kompanija Audi nudžiugino savo markės gerbėjus nauju A1 Quattro modeliu.
Skaityti toliau »
Tokijo automobilių parodoje debiutuoja dvi „Mazda“ naujienos – „TAKERI“ ir CX-5, skirtas Japonijos rinkai.
Skaityti toliau »
Apie Korėjos automobilių gamintojų progresą kalbama nemažai. Lietuvos metų automobilis šiemet juk irgi yra korėjietis. Šįkart Kia pristato elektrinę transporto priemonę. Iš pateikiamų techninių duomenų galima spręsti, kad produktas tikrai vykęs.
Skaityti toliau »
Motociklas skirtas automobiliams transportuoti sukurtas vienos Švedijos kompanijos. Kaip pagrindas čia paimtas galingas Honda Goldwing motociklas ir pritaisyta speciali susilankstanti priekaba. Toks karutis automobilį gali temti 20 mylių per valanda greičiu. Tai nedaug, tačiau nelaimės vietą jis pasiekia kur kas greičiau, bei kainuoja kur kas mažiau. Sakyčiau originalus sprendimas.
Skaityti toliau »
1 2 ... 10 11 12

Kategorijos