Vieno garsiausių Lietuvos lenktynininkų – Benedikto Vanago debiutas pasaulio ralio čempionate (WRC) pasisekė puikiai. Vilnietis lenktynininkas, kuriam stenogramą diktuoja profesionali šturmanė iš Ukrainos – Irina Kolomeytseva, N4 klasėje užėmė ketvirtąją vietą bei buvo greičiausias tarp ne Skandinavijos atstovų, kurie tradiciškai dominuoja šiame ralyje.
Skaityti toliau »
Lietuvoje autokrosas niekada nebuvo pati populiariausia autosporto šaka. Ralis yra savotiška autokroso atmaina ir surenka tūkstančius žiūrovų.
Skaityti toliau »
Michele Mouton yra pirma ir vienintelė moteris, kuri laimėjo pergales WRC čempionate.
Skaityti toliau »
Vienas iš greičiausių šalies automobilių ralio lenktynininkų – Benediktas Vanagas su komanda intensyviai ruošiasi startui artėjančiame pasaulio ralio čempionato (WRC) etapui, vyksiančiam Švedijoje.
Skaityti toliau »
„TOYOTA“ lenktynių organizatoriai patvirtina, kad 2012 metų sezono planai prasiplėtė ir automobilis pateko į FIA (Tarptautinės automobilių federacijos) organizuojamą Pasaulio ištvermės lenktynių čempionatą.
Skaityti toliau »
Neseniai BMW DTM komanda pristatė ateinančio sezono automobilių spalvas.
Skaityti toliau »
Savaitgalį vyko Halls Winter Rally 2012. Kas pabijojo šaltuko ir pasiliko namuose, lai pasižiūrėję šiuos video susigadina sau nuotaiką. O kas buvo, lai nepasakoja kolegoms kaip sekėsi, o tiesiog parodo šiuos video.
Skaityti toliau »
Ką tik grįžome iš greičiausios šios žiemos šventės - Winter rally.
Skaityti toliau »
Vienas geriausių visų laikų ralio automobilių Lancia Delta 1991 metais buvo kaip niekad greitas. Šių metų Lancia Delta ralio istorija pasakojama šiame video. Tiesa, kas nesupras teks pasigrožėti gražiais vaizdais.
Skaityti toliau »
Neseniai Peugeot paskelbė, kad traukęsi iš pasaulinio ralio IRC čempionato.
Skaityti toliau »

Kategorijos