Tai Le Mans varžyboms ruoštas lenktyninio automobilio prototipas. Jo svoris - 1085 kg, o variklių galingumas - 850 AG. Automobilis tėra prototipas, tačiau žadama, kad kelis rekordus tikrai pagerins.
Skaityti toliau »
Kaip ir kiekvienų metų pradžioje taip ir šiais pasaulį nušviečia japonų automobilių madų šviesos. Tuo metu vyksta japoniška SEMA paroda Tokyo Auto Salon. Čia surenkama viskas kas geriausia automobilių tobulinimo srityje yra sukurta Japonijoje ir apskritai Azijoje.
Skaityti toliau »
Šis pasakojimas palyginą du skirtingų kartų Ford ralio automobilius. 1980 metų gamybos senukas Ford Escort Mk II grumiasi su šiuolaikine raliui paruošta Ford Fiesta.
Skaityti toliau »
Bulgarijos komanda ProSpeed sukūrė tikrą B grupės monstro kopiją. Audi Quattro S1 turi net 770 arklius. Ji kaip du vandens lašai panaši į tikrą S1. O garsas gal būt net geresnis nei originalo. Jau nekalbant kaip ji lekia.
Skaityti toliau »
Prancūzų gamintojas Renault 1972 m. į pasaulį paleido savo kūrinį - modelį R5.
Skaityti toliau »
Praeitais metais WRC sezonas buvo nelengvas daugeliui lenktynininkų. Keistos avarijos ir variklio gedimai intrigą paliko iki pat paskutinių lenktynių.
Skaityti toliau »
Shelby savo veiklą pradėjo 1962 metais. Todėl 2012 meti - jubiliejiniai. 50-mečio proga kompanija pademonstravo 3 proginius modelius: GT500 Super Snake, GT350 ir GTS. Automobiliai išsiskiria auksinėmis juostomis ir specialiomis lentelėmis, pažyminčiomis jubiliejinę laidą.
Skaityti toliau »
Pagaliau mus iš Detroite vykstančios automobilių parodos pasiekė automanų vertos žinios. Netruko japonai pristatyti naują jungtinį Toyota ir Subaru modelį, bei jų atžalą Scion, kaip po kelių mėnesių buvo pristatytas pilnavertis sportinis automobilis. Tai padarė Scion viceprezidentas Jack Hollis.
Skaityti toliau »
Vokietijos tiuningo kompanija Albert Motorsport paprastai užsiima gatvėms skirtų Porsche tobulinimu. Tačiau, kad parodytų savo galimybės jie ėmėsi radikalaus projekto.
Skaityti toliau »
Visi žinome apie nepralenkiamus Dakaro ralio sunkiasvorius KAMAZ - Master. Šiandien parodysime kaip iš vidaus atrodo KAMAZ 4911. Būtent šiuo bolidu važiuoja daugkartinis Dakaro nugalėtojas Vladimiras Čeginas.
Skaityti toliau »

Kategorijos