Taylor Schnaars (toks automobilio savininko vardas) turi tikrai smagų 2003 metų Mitsubishi EVO 8. Sakysite nieko čia įspūdingo? Manome, kad šiuo atveju nesvarbu ar automobilis yra stipriai modifikuotas, svarbu, kad tai yra keturiais ratais varomas, 2,0-litro turbininis japoniškas žvėris.
Skaityti toliau »
Visada smagu keliuose išvysti truputėlį senesnius ir jeigu galima taip pasakyti "iš paklausos" išėjusius automobilius. Pradedant senuosius rusiškus Fiatus ir baigiant pirmos kartos "Golf" ar "Jetta".
Skaityti toliau »
Elektronika automobiliuose perima kontrolę į savo rankas. Šiomis dienomis naujieji automobiliai atlieka begales veiksmų už vairuotoją. Vienas iš jų - automobilio parkavimas. Mini pasišovė parodyti, kad jokia elektronika nesugebės pastatyti automobilio geriau nei žmogus.
Skaityti toliau »
Kompanija CMM (Car Motion Movie) pristatė video klipuką, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka VW Golf II. Tai 1990 metais pagamintas "antrukas", kuris buvo sugrąžintas į gyvenimą.
Skaityti toliau »
Labai dažnai apie Henrik Fisker sukurtą Artega GT mes neišgirstame. Šiame "Where's Artega now?" epizode šis žvėriukas yra nufilmuotas skraidančia kamera, kurias kuria vokietis Christopher Kippenberg.
Skaityti toliau »
Balandžio pabaigoje Maskvoje vyko vienas didžiausių šalies tiuningo šou. Jo metu lankytojai pykšėjo blykstėmis tiek į automobilius tiek ir į (ne)apsirengusias merginas, kurios taip bandė pritraukti žiūrovų dėmesį.
Skaityti toliau »
Herbert Hubbauer žinomas kaip BMW tiuningo specialistas. Tačiau panašu, kad šį kartą jis padirbėjo iš peties. Į ne pirmos jaunystės M3 jis "įkišo" agregatą iš M5. Kalba eina apie S85 V10 variklį su 507 AG. Visą kitą taip pat buvo daroma iš širdies. Dauguma dalių pakeista naujomis, išlaikytos kėbulo linijos.
Skaityti toliau »
Kviečiame pasižiūrėti skandinavų sukurtą reklamėlę, kurioje trijų metų mergaitė imasi iniciatyvos ir sėda už Mitsubishi Lancer Evo 6. Ko gero, visi norėtume pabūti mergaitės vietoje :)
Skaityti toliau »
Jau seniai negirdėjome apie apie nutrūktgalvį Ken Block. Pasirodo, jis susirado naujų draugų. Savo bičiuliui, žinomam rokeriui Tommy Lee jis parodė kaip gali slysti jo 600 AG turinti 2012 Gymkhana World Tour Ford Fiesta. Tommy neliko skolingas ir Ken Block parodė ką galima nuveikti scenoje. :)
Skaityti toliau »
Chris Harris sumanė išmėginti tris kiečiausius kupė trasoje. Ši trijulė susideda iš Porsche GT3 RS, BMW M3 GTS, Mercedes-Benz C63 AMG Black Series.
Skaityti toliau »
1 2 ... 9 10

Kategorijos