Senas tradicijas turinti anglų džentelmenų firma Morgan nutarė atgaivinti savo kultinį automobilį Threewheeler. Tai visiems gerai žinomas triratis automobiliukas su varikliu priešais kėbulą.
Skaityti toliau »
Amerikos laukinius vakarus taip pat pasiekė elektrinių automobilių mada. Vienas ūkininkas elektromobiliui panaudojo 1958 metų Chevrolet Apache.
Skaityti toliau »
Truputį modifikuotas. Atrodo tikrai smagiai šis mažylis.
Skaityti toliau »
Jerod Shelby mėgsta kurti greitus automobilius. 1999 metais jis įkūrė Shelby Supercars kompaniją ir pradėjo kurti greičiausią pasaulio automobilį. 2007 m. spalio 13 d. Shelby atliko važiavimą, kurį pavadino "Ultimate Aero" ir pasiekė 257 mylių per valandą greitį. Vėliau Bugatti pagamino Veyron Super Sports automobilį ir nukarūnavo Shelby. Dabar Shelby turi naują ginklą - Tuatara.
Skaityti toliau »
Liūdininką - operatorių nustebino kitų vairuotojų elgesys, jog jie tiesiog stovi sustingę ir patys sukelia dar prastesnę situaciją.
Skaityti toliau »
Šis 450 AG turintis Subaru driftina kaip lygus su lygiais Graikijoje. Tai žinoma ne pirmas pasaulyje galiniais ratais varomas Subaru, bet vis tiek toks sprendimas sukelia savotišką susižavėjimą.
Skaityti toliau »
Petter Solberg atvėrė savo garažo duris, kad parodytų kaip jo nuomone turi atrodyti automano garažas. Nors operatorius laiko kamerą lyg pagiringas, tačiau esmę manau suprasite.
Skaityti toliau »

Kategorijos