Bentley parodė naujojo Continental GT nuotraukas dar prieš pristatant šį modelį. Tiesa sakant, Bentley net patys nežino, kada jie pristatys Continental GT.
Skaityti toliau »
Zenvo Automotive kompanija buvo įkurta galvoje turint vienintelį tikslą - gaminti rankomis surenkamus, unikalius super automobilius. Tokį tikslą išsikėlė ne karštieji italai ar mėsainius bevalgydami amerikiečiai, o kaimynai danai. Priminsiu, jog Danija - 1,5 karto mažesnė už Lietuvą.
Skaityti toliau »
Vokiečių kompanija CCG Automotive "pakėlė" variklio galią, nuo 420 ag iki 600 ag.
Skaityti toliau »
Nismo turi savo vizija, kaip turi atrodyti GT-R. Ta vizija jau realizuota ir labai materialiu pavidalu prieinama visiems mirtingiesiems, turintiems pakankamai daug konvertuojamos valiutos. Na, o kadangi jau realizuota, tai dalinamės su Jumis.
Skaityti toliau »
Ekskliuzyvinių ratlankių gamintoja "ADV.1 Wheels" Lamborghini Murcielago "apavė" savo gamintais dviejų atspalvių ratais.
Skaityti toliau »
Fisker - gana retokai mūsuose girdimas automobilių gamintojas, tačiau jis neabejotinai įdomus.
Skaityti toliau »
Per visą auto sporto istoriją buvo nevienas įdomus sprendimas bandant žaisti su aerodinamika. Chaparral 2J Chevrolet vienas iš tų, kuris krenta į akis savo nestandartiniu sprendimu.
Skaityti toliau »
BAC Mono yra dar vienas super lengvų automobilių klasės konkurentas. Kalba eina apie KTM X-Bow, Ariel Atom ir Caterham. Kuriant tokius automobilius negalvojama, kaip kelionėje jausis uošvienė. Jai tiesiog nėra vietos. Tokių automobilių tikslas - pasiekti super automobilių parametrus taupant automobilio svorį.
Skaityti toliau »

Kategorijos