Paieška: "ferrari"

Rasta: 9
Tai nusikaltimas ar automobilizmo šedevras — kiekvienas spręs pagal save.
Skaityti toliau »
Neabejotinai Ženevos automobilių paroda yra viena didžiausių įvykių automobilių pramonėje šiais metais. Todėl čia sutraukiama daugiausiai automobilių naujienų.
Skaityti toliau »
Pateikiame pačias karčiausias naujienas iš didžiausio Europos naujų automobilių pristatymo renginio. Apie viską trumpai ir koncentruotai.
Skaityti toliau »
Kaip ir žadėjo Ferrari, vasario 29 dieną, pristatė bene galingiausią savo automobilį - F12 Berlinetta. Gyvai automobilį bus galima pamatyti Ženevos automobilių parodoje. O kol kas turime daug media medžiagos iš Ferrari.
Skaityti toliau »
Fotografas Jason Tang sukūrė gražią foto sesiją, kurioje trys geltoni automobiliai Ferrari 430 Scuderia, Lamborghini Gallardo Superleggera ir Honda NSX užfiksuoti su trimis ne mažiau įspūdingais modeliais.
Skaityti toliau »
Vienas pirmųjų 4 ratais varomų Ferrari FF pritaikytas ne slysti, o kuo stabiliau įveikti posūkius. Tiesa ši AWD sistema nėra įprasta.
Skaityti toliau »
Vorsteiner kompanija gerai žinoma aviacijos pramonėje. Savo žinias aviacijoje jie gali pritaikyti super automobilių super ratlankiams gaminti.
Skaityti toliau »
Biokuras - labai efektyvi priemonė pagerinant automobilio ekologiškumą. Tą tikrai žino amerikiečiai, vien per 2008 metus jie sunaudojo apie 37 milijardus litrų bioetanolio.
Skaityti toliau »
Pirmasis 2012 metų renginys Cars & Coffee. Susirinko apie 140 superautomobilių. Minia žmonių, išgerta daug kavos, o taip pat ir sulčių.
Skaityti toliau »

Kategorijos