Paieška: "fiat"

Rasta: 7
Kaip teigia Fiat automobilių grupės vadovas Sergio Marchionne, Chrysler labai svarbu, jog Jeep automobiliai būtų gaminami Rusijoje.
Skaityti toliau »
Nors Chrysler sekasi daug geriau, nei praėjusiais metais, bet Fiat pelnas smunka. Alfa-Romeo modelių pristatymas Amerikoje nukeltas ir įvyks ne anksčiau kaip 2013 metais. Panašu, jog kai kurie Alfa-Romeo modeliai bus gaminami JAV, o po to transportuojami pardavimui į Europą.
Skaityti toliau »
Abarth automobilių tobulinimo kompanija pristatė ribotos versijos Punto modelį. Jų bus pagaminta tik 199 vienetai. Gamintojas teigia, kas šis modelis skirtas vyresniems vairuotojams, kurie nori pajusti jaudinančių įspūdžių.
Skaityti toliau »
Ant Fiat 500C bazės pagamintas Abarth 695 Tributo Maserati pasiruošęs važiuoti į Ženevoje vyksiančią automobilių parodą. Kažką panašaus jau buvo sukūrę Abarth, tai buvo Abarth 695 Tributo Ferrari. Šis taip pat buvo patobulintas Fiat 500C.
Skaityti toliau »
Kompanija Fiat pagaliau prisipažino, kad Ženevos automobilių parodoje pristatys 5 durų prailgintą Fiat 500 versiją su prierašu L
Skaityti toliau »
Kompanija Abarth užsiimanti išskirtinai Fiat automobilių tiuningu skverbiasi į JAV rinką. Tam tikslui buvo sukurta "karšta" 2012 metų Fiat 500 Abarth reklama.
Skaityti toliau »
Ar kada nors pagalvojote, kad Fiat 500 galėtų būti didesnis? Vyrukai iš tiuningo kompanijos Castagna Milano tiktai pagalvojo.
Skaityti toliau »

Kategorijos