Paieška: "fiesta"

Rasta: 4
Neabejotinai Ženevos automobilių paroda yra viena didžiausių įvykių automobilių pramonėje šiais metais. Todėl čia sutraukiama daugiausiai automobilių naujienų.
Skaityti toliau »
Koncernas „Ford“ šių metų Ženevos parodoje pristatys visiškai naują mažą vienatūrį B-MAX, gamybai parengtą sportišką „Fiesta ST“, pora naujokų gausioje „Focus“ šeimoje, naujos kartos SUV visureigį „Kuga“ ir visiškai naujos koncernui komercinių automobilių klasės koncepcinį modelį „Tourneo“.
Skaityti toliau »
Ne paslaptis, kad kompanija Ford sukūrė naują vieno litro darbinio tūrio variklį EcoBoost. Jis ekonomiškesnis ir modernesnis už senąjį 1,6 litrų variklį. Todėl jau šiais metais bus montuojamas į Europoje pardavinėjamus Ford Focus C-Max, Fiesta ir kitus modelius.
Skaityti toliau »
Šįkart Ken Block ir jo komanda išvyko patestuoti savo naujojo automobilio Ford Fiesta HFHV. Komanda nuvyko į "Dirtfish Rally School". Ji įsikūrusi JAV, Vašingtono valstijoje. Tose pačiose vietose, kur buvo filmuotas senas 90-ųjų serialas "Twin Peaks". Beje, video galima rasti užuominą apie tai.
Skaityti toliau »

Kategorijos