Paieška: "honda"

Rasta: 10
Jau kelis metus Honda tiuningo kompanija Mugen raliams ruošė Honda Civic Type-R. Tokiais važiuojama iš Lietuvos ralio čempionate. Tačiau Australijoje viskas kitaip...
Skaityti toliau »
Honda CR-Z - tai gražus šiuolaikinis kompaktinis automobilis. Labai stilingas, primena senąjį Honda CRX. Ypač nuožulni galinė dalis.
Skaityti toliau »
Fotografas Jason Tang sukūrė gražią foto sesiją, kurioje trys geltoni automobiliai Ferrari 430 Scuderia, Lamborghini Gallardo Superleggera ir Honda NSX užfiksuoti su trimis ne mažiau įspūdingais modeliais.
Skaityti toliau »
Šis Honda Civic turi laabaai daug modifikacijų. Būtent tai ir išskiria jį iš kitų Civic
Skaityti toliau »
Ko tik nepadarysi norėdamas turėti ją pirmas.
Skaityti toliau »
Kalifornijoje gyvenanti moteris padavė į teismą Honda atstovybę, nes jos kuro sąnaudos buvo didesnės, nei nurodyta reklamoje.
Skaityti toliau »
Ar pastebėjote, jog Japonijos automobilių gamintojai pačius pikantiškiausius automobilius palieka vietinei rinkai?
Skaityti toliau »
Nors tai tik filmavimo kameros testavimas, tačiau testuojamas objektas labai jau patrauklus. Negalėjome atsispirti Jums parodyti gražius Civic SI X SBC RPF1 kadrus.
Skaityti toliau »
Vis mažiau lieka pasaulyje spalvų, kurios nepanaudotos automobiliuose. Tačiau pirmą kartą matau automobilį nudažyta "tamsaus alaus" spalva. Tikrai originalus pavadinimas. Originali ir spalva. Originalus bei gražus automobilis.
Skaityti toliau »
Tokyo Motor Show kaip visada pažeria nemažai naujienų iš Japonijos automobilių gamintojų. Viena tokių buvo Honda N Box. Visi žinome chrestomatinį urban stiliaus automobilį Scion XB.
Skaityti toliau »

Kategorijos