Paieška: "Mazda"

Rasta: 9
„Mazda“ mėgsta stebinti naujovėmis. Šįkart bendrovė sukūrė naujos kartos patį taupiausią „Mazda“ automobilį.
Naujosios kartos ambasadoriais taps „Mazda CX-5“ automobiliai, kurie į augančią Europos kompatiškų SUV visureigių rinką išdidžiai įriedės jau šį pavasarį. „Inchcape Motors“ salonuose Lietuvoje šie modeliai taip pat pasirodys pavasarį.
Skaityti toliau »
Šis video apie specialią Mazda RX-7 versiją.
Skaityti toliau »
Mazda 6 atsirado prekyboje 2002 metais. Ji buvo gaminama iki 2008 metų, kol pasirodė naujas modelis. Pirmosios kartos Mazda 6 sulaukė atnaujinimo tik vieną kartą – 2005 metais.
Skaityti toliau »
Šis video skirtas tiems, kam patinka žemiau ir plačiau. Automobilis nieko ypatingas - tiesiog Mazda 3 su 2,0 litro varikliu.
Skaityti toliau »
Mazda 3 pagaminta ant tos pačios platformos, kaip ir keli Volvo ir Ford modeliai. Nors automobilis tapo truputį didesnis, tačiau jo bazė mažai pasikeitė. Ir svorio automobilis tikrai nepriaugo, o numetė kelis kilogramus.
Skaityti toliau »
Yra automobiliai, kurie automanų "išlaižyti" iki negalėjimo. O ir kardinalių pakeitimų jiems nereikia. Tereikia susikoncentruoti į detales ir automobilis nesunkiai tampa idealiu. Vienas tokių yra rotorinis Mazda šedevras RX-7.
Skaityti toliau »
Tokijo automobilių paroda prasidės iškart po Detroito automobilių parodos. Gamintojai jau dabar rodo, ką pristatys savo stenduose.
Skaityti toliau »
Tokijo automobilių parodoje debiutuoja dvi „Mazda“ naujienos – „TAKERI“ ir CX-5, skirtas Japonijos rinkai.
Skaityti toliau »
Kadangi Lietuvoje daug vokiškų automobilių, senų japoniškų automobilių kainos yra mažesnės.
Skaityti toliau »

Kategorijos