Paieška: "nissan"

Rasta: 12
Šis galu varomas automobilis buvo patobulintas kompanijos Senner Tuning.
Skaityti toliau »
Nissan GT-R yra vienas iš nedaugelio automobilių, kuriam per trumpą laiką buvo prikurta tūkstančiai modifikacijų. Dabar GT-R savininkai gali rinktis iš daugybės tobulinimo opcijų, tiek kalbant apie automobilio išorę, tiek apie variklį.
Skaityti toliau »
Automobilių tobulinimo kompanija Van Kerkhof & Visscher neseniai modernizavo Nissan GT-R R35 ir jam prilipdė lipduką su užrašu "E-motions".
Skaityti toliau »
Mes vėl ir vėl grįžtame prie nemirštančios klasikos. Nors trasose karaliauja naujasis Skyline, bet simpatija vis dar juntama senajam modeliui. Tiesiog idealu!
Skaityti toliau »
9-asis dešimtmetis buvo sunkus ne tik Lietuvoje. Amerikoje tuo metu buvo finansinių problemų nekilnojamo turto srityje, vertybinių akcijų biržoje ir valstybės biudžete. Daytona lenktynės įvyko tik per stebuklą. Jas sutiko finansuoti Rolex. Jei ne šis rėmėjas, vargu ar lenktynės būtų įvykusios.
Skaityti toliau »
Chicago Auto Show 2012 parodoje Nissan parodė atnaujintą Nissan 370Z. Todėl šis automobilio atnaujinimas skirtas JAV rinkai
Skaityti toliau »
Turime pirmą video, kur matosi kaip Dubajuje įrengtoje gatvės trasoje Nissan Juke-R duoda į kaulus super automobiliams, kaip Lamborghini ir Ferrari.
Skaityti toliau »
Japonijoje vis dar karaliauja naujieji Nissan GT-R.
Skaityti toliau »
Kompanija Nissan toliau aktyviai reklamuoja savo parketinį džipą Nissan Juke. Šį kartą kompanija Fox Marketing sumontavo didžiulę turbiną ir pajungė dar didesnį tarpinį aušintuvą.
Skaityti toliau »
2011 metų įvyko didžiausias Nissan automobilių fanų susitikimas
Skaityti toliau »
1 2

Kategorijos