Paieška: "volkswagen"

Rasta: 16
ABT dažniausiai dirbo tokiu principu, jog dauguma patobulintų detalių galima buvo tiesiog pačiam susimontuoti ant savo automobilio. Šios kompanijos patobulinimai dažniausiai apsiribodavo dizaino pakeitimai. Šįkart ABT prisilietė prie VW UP.
Skaityti toliau »
Indijos menininkas Haribaabu Naatesan (hari) panaudojo 2805 detales, kad sukurtų savo naują kūrinį.
Skaityti toliau »
Pirmą kartą GTI kabrioleto koncepcija buvo parodyta 2011 metų vasarą vykusiame VAG Worthersee Tour automobilių festivalyje
Skaityti toliau »
Šis kemperis nepaprastas - jo galinė dalis yra valdoma elektriniais varikliais
Skaityti toliau »
Volkswagen pristatė ribotos versijos Scirocco GT versiją
Skaityti toliau »
Rinkoje labai mažai VAG gamybos V8 4,2 litro dyzelinių automobilių. Tačiau net ir tokiai retenybei vokiečiai kuria tobulinimo programas. Šis variklis gali būti rastas Audi Q7, Audi A8 ir VW Touareg automobiliuose. Standartiškai variklis išvysto 350 AG ir 800Nm sukimo momentą.
Skaityti toliau »
Kaip ir turėtų būti, naujo VW "vabalo" reklama yra originali ir patraukianti
Skaityti toliau »
Naujas Volkswagen mažasis kupe up! buvo pristatytas praeitų metų rudenį, Frankfurto automobilių parodoje. Neseniai VW atskleidė, kad gamins ir 5 durų variantą. Automobilis bus pristatytas Ženevos automobilių parodoje, tačiau jo pirmus vaizdus galime matyti jau dabar.
Skaityti toliau »
Volkswagen Jetta buvo perdažyta kiek neįprasta spalva. Nei tai žalia, nei mėlyna.... Sumontuota orinė pakaba, 15 colių BBS lengvojo lydinio ratlankiai.
Skaityti toliau »
Volkswagen UP, kaip koncepcinis modelis pristatytas jau seniai. Šiuo automobiliu vokiečiai bandys užkariauti super mini klasę. Volkswagen pranešė, kad be paparastos VW UP versijos bus gaminama ir GT versija.
Skaityti toliau »
1 2

Kategorijos