Paieška: "Ženevos automobilių paroda"

Rasta: 10
Neabejotinai Ženevos automobilių paroda yra viena didžiausių įvykių automobilių pramonėje šiais metais. Todėl čia sutraukiama daugiausiai automobilių naujienų.
Skaityti toliau »
Ženevos automobilių paroda prikviečia ne tik šimtus žurnalistų ir tūkstančius lankytojų, bet ir kinų šnipus.
Skaityti toliau »
Žurnalistus ne mažiau nei automobiliai domina ir merginos.
Skaityti toliau »
Pateikiame pačias karčiausias naujienas iš didžiausio Europos naujų automobilių pristatymo renginio. Apie viską trumpai ir koncentruotai.
Skaityti toliau »
Lamborghini paskelbė, kad vienintelis Lamborghini Aventador J roadster vienetas Ženevos automobilių parodos gale bus parduodamas privačiam pirkėjui.
Skaityti toliau »
Koncernas „Ford“ šių metų Ženevos parodoje pristatys visiškai naują mažą vienatūrį B-MAX, gamybai parengtą sportišką „Fiesta ST“, pora naujokų gausioje „Focus“ šeimoje, naujos kartos SUV visureigį „Kuga“ ir visiškai naujos koncernui komercinių automobilių klasės koncepcinį modelį „Tourneo“.
Skaityti toliau »
Šiandien Čekijos automobilių svetainė Autoforum paskelbė gavusi informaciją, kad Lamborghini Ženevoje pristatys Aventador J Speedster.
Skaityti toliau »
Kaip ir žadėjo Ferrari, vasario 29 dieną, pristatė bene galingiausią savo automobilį - F12 Berlinetta. Gyvai automobilį bus galima pamatyti Ženevos automobilių parodoje. O kol kas turime daug media medžiagos iš Ferrari.
Skaityti toliau »
Tai naujausias projektas iš TechArt. Naujasis tuningo komplektas, kuris skirtas Porsche 911 (991 serija), Carrera ir Carrera S bus skirtas patobulinti automobilio vidų ir išorę. Pristatymas įvyks Ženevos automobilių parodoje.
Skaityti toliau »
Ženevos automobilių parodoje, kovo mėnesį, bus pristatytas naujasis Boxter. Balandžio mėnesį automobilis jau turėtų pasirodyti prekyboje.
Skaityti toliau »

Kategorijos