Kokio naujojo McLaren tikėtis?

Pradėkime ruoštis, ko gero labiausiai techniškai pažengusiam superautomobiliui - McLaren. Po šitiek metų, kai McLaren negamino serijinių automobilių, kompanija matyt bando išpirkti savo kaltę - dabar kai MP4-12C jau pradėtas gaminti, Britų gamintojas pradeda mastyti plačiau: apie F1  įpėdinį. Kalbėdamas apie naujojo autosalono Sidnėjuje atidarymą, kompanijos bosas Ron Dennis papasakojo apie kelias F1 įpėdinio detales.

 

 

Šį automobilį McLaren planuoja pristatyti gegužę. Kaip teigia Ron Dennis, kompanija nesiekia viršyti maksimalaus F1 greičio (~388km/h), nesiekia McLaren ir Bugatti Veyron greičio rekordų. Atsakydamas į klausimą koks jų pagrindinis tikslas, Ron Dennis sako,-"Su MP4-12C pravažiuoti bet kurią pasaulio trasą greičiau nei F1. Nesiekiame "maksimalaus greičio" skaičių, tai nebėra svarbiausias dalykas gaminant superautomobilius." Taip pat buvo pažadėta, kad ateinantis McLaren modelis technologijomis pranoks visus iki šiol buvusius superautomobilius.

 

 

"Šiam superautomobiliui pagaminti reikia: pasiekti naują technologinį lygį, koks tik yra įmanomas, sukurti tai kas dar neegzistuoja. Galiu pasakyti paslaptį, ateinančiame modelyje bus daugybė naujovių, kurių šiuo metu rinkoje dar nėra."-teigė Ron Dennis. Taip pat jis pridūrė, kad "tiražas" bus vos 300-500 automobilių (to ir buvo galima tikėtis), ir tai bus brangiausias ir technologiškai tobuliausias visų laikų superautomobilis. Ratus suks dviejų turbinų MP4-12C 3,8-litro V8, bet jis bus galingesnis - manoma, kad tai bus hibridinė sistema, kuri padės pasiekti didesnę galią bei mažesnes sąnaudas.

 

 

McLaren bus dviejų vietų, bet radikaliai skirsis nuo mums įprastų 12C linijų. Kaip sako Ron Dennis,-"ko pritrūks "natūraliam" žvėriškumui - tą išpildysime technologijų pagalba".

 

Šaltinis: automanas

Komentarai

Kategorijos