Šių metų tarptautinis Lamborhini festivalis vyko balandžio 22 dieną. Šio renginio dalyviai buvo itin karšto temperamento – itališki Lamborghini superautomobiliai. Daugiau nei 50 „bulių“ demonstravo savo linijas šio renginio metu, keletas iš jų net pasuko į trasą.
Skaityti toliau »
Citroen paskelbė apie naujajį Numero 9 konceptą.
Skaityti toliau »
Norime Jums pristatyti nuostabius kadrus iš tos dienos, kai Koenigsegg Agera R pasikė Nurburgring trasos rekordą. Šio važiavimo metu Agera R pagerino Nurburgring trasos rekordą, automobilis pasiekė 249,54 mylių per valandą greitį 2,17 mylios ilgio Dottinger Hohe tiesiojoje.
Skaityti toliau »
Artėjant Formula Drift 2012 metų sezonui, lenktynininkai surengė atvirų durų dieną Kalifornijoje.
Skaityti toliau »
Internete pasirodantys slapti testų kadrai bylojo apie šio modelio greitą atsiradimą. Štai ir jis - naujasis Mini John Cooper Works GP. Šis mažylis Nurburgring trasa įveikė per 8 minutes 23 sekundes.
Skaityti toliau »
Jau tapo įprasta, kad gražūs ir kieti Lamborghini mūsų akis pasiekia iš ADV.1 Wheels garažo. Šį kartą tai Lamborghini Gallardo su ADV5.21 SL 20 colių ratlankiais.
Skaityti toliau »
Honda S2000 tikrai įstabus automobilis. Jam net nereikia spalvų, kad atskleisti jo grožį. Šiame nespalvotame video kamera taip smagiai laksto, kad net seilė varva žiūrint vaizdus.
Skaityti toliau »
Šiuolaikinis jaunimas puikiai žino Porsche Carrera GT modelį. Bet ar teko girdėti apie Porsche 356 ir Porsche 550A modelius? Tai legendiniai ir labai puikūs, klasikiniai automobiliai. Visi šie trys išvardinti modeliai susitinka vienam video.
Skaityti toliau »
1 2 ... 56 57

Kategorijos