Jau ne kartą parodose buvo rodomas "BMW" sportinis hibridas. Koncepcinis "Vision EfficientDynamics" dar kartais vadinamas "i8", o kai kuriose parodose, truputį modifikuotas pristatytas kaip "M8" modelis, tiesa, jau be elektrinio variklio.
Skaityti toliau »
Ar kada susimąstėte kodėl Gineso rekordų knyga tokia stora? Na, mes nesame rekordų siekimo vingrybių specialistai, bet manome, kad taip yra todėl nes organizatoriai be gailesčio dalina rekordo antspaudus ir diplomus už bet kokią sugalvotą idėją. Pavyzdžiui greičio rekordas ant tualeto.
Skaityti toliau »
Kai kas nors pasako "moteriškas automobilis", kokios mintys aplanko jus?
Skaityti toliau »
Britanijoje gyvenanti ir kurianti atlikėja M.I.A sukūrė naują dainą "Bad Girls". Šios dainos video klipas labai primena seniai matytus arabiškus šėliojimus kelyje.
Skaityti toliau »
Automobilis savo gyvenimą pradėjo 1982 metais. Po variklio dangčiu tiems laikams nekuklus - 2,3i variklis, kuris išvysto 143 AG. Vienas įspūdingiausių dalykų perkant tokį automobilį 1982 metais - diskiniai stabdžiai ant visų ratų. Koks bebūtų šis BMW E21 istoriškai įdomus, bet laikas padarė savo.
Skaityti toliau »
Tiuningo kompanija Car Film Components (CFC) niekada nebijojo eksperimentuoti. Paskutinis jų eksperimentas yra 6 kartos Volkswagen Golf GTI patobulinimai.
Skaityti toliau »
Mes vėl ir vėl grįžtame prie nemirštančios klasikos. Nors trasose karaliauja naujasis Skyline, bet simpatija vis dar juntama senajam modeliui. Tiesiog idealu!
Skaityti toliau »
Šis 1973 metų BMW E9 iš naujo gimė Alvin Tan rankose.
Skaityti toliau »
LTBMW bendruomenė nieko bendro su lietuviškais BMW klubais neturi.
Skaityti toliau »
Yra šalių, kur degalų kainos labai mažos.
Skaityti toliau »
1 2 ... 56 57

Kategorijos