Kompanija Sareni United kartu su YACO Motorsport ką tik pristatė savąjį trasai skirtą žvėrį - Camaro GT3.
Skaityti toliau »
Iki sausio 28 dienos vykstančioje parodoje Qatar Motor Show nieko naujo. Na gal tik pristatytas naujas Bugatti Veyron Grand Sport.
Skaityti toliau »
Visi mes puikiai žinome kelių bulkas Audi 80. Tačiau ar žinote, kad buvo ir mažesniojo 80 sesuo Audi 50? Iš pirmo žvilgsnio ją galima sumaišyti su VW Golf. Tačiau neapsigaukite tai Audi 50. Ji buvo gaminama nuo 1974 iki 1978 metų. Sukurta dizainerio Ludwig Kraus ji buvo parduodama tik Europos rinkai. Buvo galima pasirinkti vieną iš dviejų LS ir GLS variantų.
Skaityti toliau »
SEMA parodoje nelabai pastebėtas patvoryje stovėjo senas ugniagesių automobilis. 1944 metų gamybos Mack markės automobilis taip ir būtų nepastebėtas, jei nebūtų atidarytas jo variklio gaubtas.
Skaityti toliau »
Rusijos antikvariato gildijos prezidentas ir vienos iš didžiausių technikos kolekcijos Rusijoje savininkas Vadimas Zadorožnovas nusprendė savo kolekciją parodyti plačiai publikai
Skaityti toliau »
Koks auto renginys be merginų? Teisingai, tokio renginio nėra ir, tikėkimės, nebus.
Skaityti toliau »
Šis galu varomas automobilis buvo patobulintas kompanijos Senner Tuning.
Skaityti toliau »
Mini ir rūbų dizaineriai Dsquared pristatė savo požiūrį į Cooper S. Broliai automobilį apginklavo specialia įranga skirta aktyviam poilsiui. Visų pirma pasirūpinta, kad automobiliukas nežlugtų pasukęs nuo asfalto. Kad galėtų nuvažiuoti kuo toliau automobilio gale įtaisyti du papildomi kanistrai benzinui ir dėžė daiktams.
Skaityti toliau »
Internete aptikome neeilinio projekto medžiagą.
Skaityti toliau »
Vos 1999 metais Ženevos automobilių parodoje debiutavusi Pagani buvo priimta skeptiškai. Kiekvienais metais atsiranda naujų super automobilių gamintojų, tačiau dauguma jų neišgyvena net pirmų penkių metų. Tačiau Pagani parodė, kad sutelkus dizainą, technologijas ir išmanų verslo planą super automobilių verslas gali klestėti. Per savo gyvavimo kelią Pagani tapo vienu rečiausiu ir geidžiamiausiu labai išskirtinių automobilių gamintojų. Vyriausiojo dizainerio Horacio Pagani dėka šie automobiliai tapo super automobilių dizaino ikona.
Skaityti toliau »

Kategorijos