Ką tik grįžome iš greičiausios šios žiemos šventės - Winter rally.
Skaityti toliau »
Neseniai BMW DTM komanda pristatė ateinančio sezono automobilių spalvas.
Skaityti toliau »
Vienas iš greičiausių šalies automobilių ralio lenktynininkų – Benediktas Vanagas su komanda intensyviai ruošiasi startui artėjančiame pasaulio ralio čempionato (WRC) etapui, vyksiančiam Švedijoje.
Skaityti toliau »
„TOYOTA“ lenktynių organizatoriai patvirtina, kad 2012 metų sezono planai prasiplėtė ir automobilis pateko į FIA (Tarptautinės automobilių federacijos) organizuojamą Pasaulio ištvermės lenktynių čempionatą.
Skaityti toliau »
Visi žinome apie nepralenkiamus Dakaro ralio sunkiasvorius KAMAZ - Master. Šiandien parodysime kaip iš vidaus atrodo KAMAZ 4911. Būtent šiuo bolidu važiuoja daugkartinis Dakaro nugalėtojas Vladimiras Čeginas.
Skaityti toliau »
Štai tokį lenktyninį, prie žemės prisiplojusį, Volvo S60 paruošė gamintojas. Nors tai ir nesiderina su solidaus ir saugaus automobilio įvaizdžiu, todėl į šį automobilį žiūrima gan skeptiškai. Automobilis lenktyniauti pradės Švedijoje.
Skaityti toliau »
Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo pristatyas Audi R8 LMS sportui ruoštas automobilis.
Skaityti toliau »
Po to kai praėjusiais metais Formula Dirft (D kategorijoje) Walker Wilkerson užėmė 18-tą vietą ir vos netapo metų naujoko nominacijos laureatu..
Skaityti toliau »
Automobilinio pasaulio veteranas.
Skaityti toliau »
Savaitgalį vyko Halls Winter Rally 2012. Kas pabijojo šaltuko ir pasiliko namuose, lai pasižiūrėję šiuos video susigadina sau nuotaiką. O kas buvo, lai nepasakoja kolegoms kaip sekėsi, o tiesiog parodo šiuos video.
Skaityti toliau »
1 2 ... 4 5

Kategorijos