Grandioziniame naujojo BMW 3 serijos pristatyme - vienos pažangiausių televizijos technologijų pasaulyje

Vasario 11 d., šeštadienį, visame pasaulyje vykusi naujojo BMW 3 serijos modelio premjera Lietuvoje buvo pažymėta su trenksmu. Viena populiariausių šalies muzikos grupių „Skamp“ kartu su oficialia BMW atstove „Krasta auto“ surengė trigubą, techniškai itin sudėtingą naujojo BMW ir trijų jo linijų – Luxury, Sport, Modern – pristatymą, kuris tiesiogiai buvo transliuojamas ir TV3 eteryje.

Vienu metu trijuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – vykusiuose BMW 3 pristatymo renginiuose kviestiniai svečiai ir TV3 televizijos žiūrovai turėjo progą pirmą kartą išvysti tokio aukšto lygio techninį bei muzikinį eksperimentą. Vienu metu, bet skirtingose vietose, pasirodymą surengę grupės „Skamp“ nariai Erica Jennings, Viktoras Diawara ir Vilius Alesius tris Lietuvos miestus pavertė vientisa muzikine scena, kurioje sukūrė išskirtinį vaizdo bei muzikos šou ir pirmą kartą oficialiai pristatė naujausią savo kūrinį „Revolution“.
„Žinojome, jog tokio lygio renginys Lietuvoje organizuojamas pirmą kartą ir, kad tai bus rimtas iššūkis ne tik technikams, bet ir tokiai ilgametei bei patyrusiai grupei kaip „Skamp“. Ir mums pavyko! Džiaugiamės, jog galėjome prisidėti prie pirmojo tokio novatoriško šou, kurio įspūdį dar labiau sustiprino ir ypatingas automobilis“, – sako „Skamp“ narys V. Diawara.
 
„Krasta auto“ direktorės Astos Bagdonavičienės teigimu, naujasis BMW 3 serijos modelis yra viena svarbiausių ir moderniausių šių metų BMW naujienų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. „Todėl pratęsiant daugiametę BMW koncerno strategiją kurti moderniausias technologijas ir diegti jas savo automobiliuose, BMW 3 serijos pristatymo proga metėme iššūkį ir pasirinkome pažangiausias televizijos technologijas, kurios ne tik pasiteisino, bet ir viršijo visus lūkesčius“, - sakė įmonės vadovė.
 
Kaip teigia renginį organizavusios prodiuserių kompanijos TEQUILA direktorius Žiedūnas Levinskas, šiame unikaliame projekte buvo išnaudotos praktiškai visos naujausios internetinio, telefoninio, radijo-relinio ir satelitinio ryšio technologijos, kurios ir leido užtikrinti aukščiausią renginio kokybę.
 
„Tokie techniniai sprendimai, kaip šiame renginyje naudotas TV3 teletiltas, pasaulyje tebėra vieni iš techniškai sudėtingiausių televizijos projektų, kadangi greta išvystytų pažangių filmavimo ir televizijos signalo perdavimo technologijų, išlieka toks ribojantis veiksnys, kaip TV signalo vėlavimas koduojant jį ir perduodant dideliais atstumais. Pati didžiausia problema buvo įvertinti atsirandančius signalų iš skirtingų miestų vėlavimus ir juos sinchronizuoti taip, kad žiūrovai matytų ir girdėtų gražų vienodą dainavimą iš visų miestų vienu metu. Netgi vienos dvyliktosios sekundės dalies netikslumas viename iš signalų būtų aiškiai matęsis žiūrovams“, - sakė jis.
 
Naujai pristatomo BMW 3 serijos modelio ir trijų skirtingų jo linijų ypatumus susirinkusieji galėjo pajusti iškart įžengę į neatpažįstamai pasikeitusius, stilistiškai skirtingomis erdvėmis virtusius „Krasta auto“ salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
 
Vilniuje su E. Jennings priešakyje vykęs BMW 3 Luxury pristatymo renginys svečius pasitiko sidabru žvilgančiais kilimais ir prabangaus madų vakaro nuotaikomis. Automobilių salono akcentu tapo per visą saloną nusidriekęs podiumas, kuriuo renginio pabaigoje ovacijų lydimas iškilmingai atriedėjo vakaro pažiba – BMW 3 serijos Luxury linijos modelis.
 
Tuo pačiu metu uostamiestyje vykusio renginio svečiai, grojant V. Diawarai, naująjį BMW 3 serijos Modern linijos modelį pasitiko jausdamiesi tarsi šiuolaikinėje meno galerijoje. „Krasta auto“ salono sienas puošė paveikslai, susirinkusiuosius linksmino modernaus šokio pasirodymai, suderinti su šviesos efektais.
 
 
Tuo tarpu sportišku stiliumi išsiskyrusiame „Krasta Auto“ salone Kaune, kuriame „Skamp“ atstovavo V. Alesius, svečiai teigė jautęsi lyg populiarios britų TV laidos „Top Gear“ filmavimo aikštelėje. O renginio kulminacija laikinojoje sostinėje buvo pažymėta griausmingu BMW 3 serijos Sport linijos modelio įsiveržimu pro plytų imitacijos sieną.
 
„Nors naujasis BMW 3 modelis oficialiai pristatytas tik šeštadienį, tačiau pasaulinėje žiniasklaidoje jis jau sulaukė itin teigiamų atsiliepimų, kurie leidžia tikėtis ir šio modelio populiarumo Lietuvoje - su BMW 3 serijos modelio pardavimais per šiuos metus planuojame tapti absoliučiais prestižinių vidutinių automobilių segmento lyderiais“, - sako A. Bagdonavičienė.
 

Komentarai

Kategorijos